Рівне Медіа

Колишній очільник Нацполіції Рівненщини заперечує зв`язок ексдружини з незадекларованими грошима

Ексочільник Нацполіції Рівненщини Сергій Князєв, а нині - голова Нацполіції України, заперечує зв'язок колишньої дружини Вікторії Князєвої з незадекларованими коштами. Він розповів, що велика сума готівки, яку знайшли польські правоохоронці в авто разом із його екс-дружиною Вікторією Князєвою, не належить їй. Про це повідомляє "Громадське".

Раніше «Українська правда» повідомила з посиланням на власні джерела, що Князєва була в автомобілі Mersedes-Benz, в якому перевозили 500 тисяч євро і який затримали в пункті пропуску «Рава-Руська — Гребенне». Готівку перевозили без необхідного декларування. В інших джерелах зазначалося, що сума незадекларованої готівки становила 650 тисяч євро.

Водночас Князєв заперечив будь-який зв’язок екс-дружини з цими грошима. За його словами, Вікторія Князєва перетинала кордон разом із Вадимом Каганом, який очолює будівельну компанію «Атлант», і де працює вона сама.

«Каган заявив польським чиновникам про наявність певної суми готівки, яка належить йому. Вказані грошові кошти були отримані у результаті угоди щодо продажу торговельного приміщення у центрі столиці. Звісно, угода оформлена згідно з чинним законодавством та сплаченими податками», — написав глава Нацполіції у Facebook.

Він додав, що польським держслужбовцям не вистачило наявного пакета документів щодо декларації грошей.

«Польськими правоохоронцями та паном Каганом було прийнято спільне рішення про пред’явлення ще деяких оригіналів. Після цього інцидент було вичерпано», — наголосив Князєв.

Читати також