Рівне Медіа

Комісія визначила, хто очолить рівненську "екстренку"

Фото із сайту Рівненської облради.

Сьогодні відбулося два засідання окремої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради під головуванням Ігоря Ясенюка.

На першому засіданні члени комісії розглянули заяви претендентів, що виявили бажання очолити заклад. Так, свої документи подали три кандидати – Андрій Бортнік (очолював «екстренку» з жовтня 2014 року, зараз тимчасово виконує обов’язки директора підприємства), Олег Гикавчук (медичний директор (заступник головного лікаря) Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф) та Андрій Стахнюк (завідувач навчально-тренувального відділу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф).

Олег Гикавчук

Голова комісії Ігор Ясенюк відзначив, що подані документи Андрія Стахнюка не відповідають встановленим вимогам Постанови Кабінету Міністрів №1094. Зокрема, не має стажу роботи на керівній посаді терміном 7 років та відповідної спеціалізації. Тож Андрія Стахнюка не допустили до участі у конкурсі.

На наступному засіданні конкурсна комісія заслуховувала пропозиції від Андрія Бортніка та Олега Гикавчука щодо розвитку закладу.

Шляхом рейтингового голосування члени комісії обрали переможця конкурсу. Ним став Андрій Бортнік. За нього 6 членів комісії віддали свій голос та один член комісії утримався. 

Тепер питання про підписання з ним контракту буде винесено на розгляд сесії обласної ради.

Про це повідомили в пресслужбі Рівненської обласної ради.

Читати також