Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Конфлікти з начальством - Рибам, успіх у справах - Дівам: гороскоп на 20 липня

Прекрасний робочий день, коли будь-які професійні питання будуть вирішуватися легко і без напруженості.

Можна здійснювати фінансові операції будь-якої складності: вони не тільки минуть успішно, але і принесуть солідні дивіденди в майбутньому — як близькому, так і не дуже. Рекомендується також займатися благодійністю — зроблене добро повернеться сторицею, інформує ТСН.

Гороскоп на 20 липня для Овнів

Зірки радять звернути увагу на стан організму — він давно потребує очищення, до того ж як фізичного, так і морального, так що має сенс вжити необхідних заходів

Гороскоп на 20 липня для Тельців

З'ясовуючи стосунки з близькими людьми, бажано застосовувати винятково вербальні методи — бити посуд і трощити меблі не варто, можна загнати сварку в стадію серйозного конфлікту.

Гороскоп на 20 липня для Близнюків

Вчинивши неправильно, в жодному разі не заперечуйте свою провину — навпаки, її потрібно визнати і зробити висновки з того, що сталося: не варто цього соромитися — кожна людина має право на помилку і покаяння.

Гороскоп на 20 липня для Раків

Парадокс дня: чим більше справ ви сьогодні заплануєте, тим швидше і легше вам вдасться з ними впоратися, так що не варто поводитися скромно — необхідно завантажувати себе по саму маківку.

Гороскоп на 20 липня для Левів

Не варто звертати уваги на претензії, висловлені вам сторонніми людьми, яких сьогодні буде більш ніж достатньо — брати до уваги потрібно тільки ті, які ви почуєте від рідних і близьких.

Гороскоп на 20 липня для Дів

Не варто брати участь в роботі над новими проєктами — вони не увінчаються успіхом, а щоб начальство не робило зауважень, можна повернутися до справ, які енний час тому були відкладені на потім.

Гороскоп на 20 липня для Терезів

Зірки закликають отримувати задоволення від робочого процесу, не думаючи водночас про кінцевий результат: нижче свого професійного рівня ви — навіть за великого бажання — нічого зробити не зможете.

Гороскоп на 20 липня для Скорпіонів

Наполегливо рекомендується по ходу справи аналізувати свої професійні дії: це дозволить виявити припущені помилки і вчасно їх виправити, поки вони не вплинули на кінцеві результати

Гороскоп на 20 липня для Стрільців

Спілкуватися з іншими так, як ви хотіли б, щоб вони поводилися з вами, важливо завжди, але сьогодні — особливо: чим дбайливіше ви будете ставитися до них, тим більшу увагу отримаєте навзамін.

Гороскоп на 20 липня для Козорогів

Ні на роботі, ні вдома сьогодні не варто викладатися на всі сто — моральні та фізичні ресурси необхідно витрачати максимально економно, інакше їх може не вистачити навіть до кінця тижня.

Гороскоп на 20 липня для Водоліїв

Головне сьогодні — не сумніватися в собі і правильності своїх дій: низька самооцінка, на жаль, ще нікому не допомагала досягти потрібного результату, так що дуже важливо вірити в свої сили і не помічати перешкод.

Гороскоп на 20 липня для Риб

Небажано зайвий раз траплятися на очі начальству — воно може згадати, що ви досі не виконали дане вам завдання і насварити, а заодно і позбавити довгоочікуваної премії.

Читати також