Костопільчанки вибороли призові місця на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів

Фото - Костопільська РДА

Із 2 по 4 лютого у м. Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Участь у змаганнях взяли 320 спортсменів з 25 областей України. Серед учасників змагань і вихованці комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

За інформацією Костопільської районної державної адміністрації, переможницею у бігу на 1500 м стала Марія Козлюк. Юлія Уніч здобула срібну нагороду у бігу на 800 м. Бронзову медаль у бігу на 3000 м виборола Уляна Рачинська та показала четвертий результат у бігу на 1500 м. З особистим рекордом та нормативом І розряду закінчив виступ у стрибках в довжину Тарас Товкач, його результат – четверте місце. З чемпіонськими титулами закінчили змагання Світлана Жульжик у бігу на 800 м  та Катерина Дмитренко в стрибках в довжину.

Тренери переможців та призерів змагань – Тетяна Фінчук, Анна Мурза, Петро та Валерій Дітлашки.