Рівне Медіа

Куди звернутися в Рівному, щоб безкоштовно отримати продуктовий набір? (КОНТАКТИ)

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

Пандемія триває, карантинні заходи посилюються. Нині Рівненщина перебуває в «помаранчевій зоні», і деякі люди, особливо літні, навіть бояться зайвий раз вийти на вулицю, аби не контактувати із потенційними хворими на небезпечну коронавірусну інфекцію. Багато хто, через карантин лишився без роботи та елементарного прожиткового мінімуму.  

Водночас найбільш незахищені рівняни потребують допомоги. На щастя, є багато волонтерів, які надають необхідну допомогу таким людям. Серед них – представники Рівненської обласної громадської організації «Гідність нації». Вони готують продуктові набори, які незабаром почнуть безплатно передавати пенсіонерам, малозабезпеченим, багатодітним родинам, тощо.

– У зв’язку із тим, що наша область нині перебуває в «червоній зоні», багато підприємств, організацій і навчальних закладів не працює. На межі виживання – пенсіонери та одинокі люди. Тому ми намагатимемося допомагати тим, хто цього потребує. Закликаємо їх звертатися за номером телефону нашої громадської організації: 0965305381. Коли набереться відповідна кількість звернень, почнемо розвозити продуктові набори, – розповідає голова Рівненської обласної громадської організації «Гідність нації» Олександр Добровольський. – Схожі акції проводили й раніше. Адже підтримка малозабезпечених рівнян – це один із напрямків роботи нашої організації.

Продуктові набори активісти та волонтери «Гідності нації» доставлятимуть їх прямо у квартири малозабезпечених мешканців. І в першу чергу людям похилого віку.

– Також даруватимемо продуктові набори й іншим землякам, яким бракує коштів на харчі першої необхідності. Наприклад, інвалідам та матерям-одиночкам, – додав Олександр Добровольський.

Усі малозабезпечені, матері-одиночки, літні та люди з інвалідністю, багатодітні та усі інші, що потребують допомоги, можуть звернутися за номером телефону: 0965305381

Читати також