![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022060615087436.jpg)
У Костополі мешканка влаштувала райський куточок на власному подвір`ї.
Повідомляє Олександр Никончук на сторінці "Новини Костопільщини".
Жінка створює красу власними руками. У її дворі на вулиці Хмизопільській з початку весни квітнуть різними барвами рослини.
"Любов до краси робить людину доброю. Так кажуть про Валентину Ярмольчук з вулиці Хмизопільської міста Костопіль. З ранньої весни до пізньої осені на її обійсті рясно буяють різнокольорові квіти, а поміж них заглядають людям в очі фігурки з багатьох українських казок.
Особливою прикрасою господарки Валентини Миколаївни є краєзнавча світлиця, у якій радують око побутові речі минувшини. Усе це роботяща господиня створила власною фантазією та працьовитими руками", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2022/06/202206067131.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206069189.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206069009.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206063856.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206063484.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206067977.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206064887.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206065013.jpg)