![](https://rivne.media/media/img/650/2020/06/vidomo-zvidki-priikhali-zhiteli-rivnenshchini-yaki20200424_5963.jpg)
Обсервація передбачає знаходження в умовах ізоляції здорових людей для постійного медичного спостереження, щоб виключити поширення вірусу. На Рівненщині є 21 об’єкт для проведення обсервації.
«Загальна кількість людей, яких можуть вмістити ці заклади – 1 400 осіб. Хоча у таких закладах пройшло обсервацію всього 12 осіб. Усі інші самоізолювались вдома та проходили обсерваційний термін встановивши додаток «ДІЯ», - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Наразі двоє людей перебувають на обсервації в Здолбунівському районі.