Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Луганський медичний університет працюватиме на Рівненщині 10 років

Релокований на Рівненщину Луганський державний медичний університет просить у Рівненської облради посприяти у погодженні договорів оренди з медичними підприємствами на 10 років. 

Про це повідомляє пресслужба Рівненської облради. 

Це потрібно для того, аби університет зміг отримати ліцензію.

Це питання розглянули на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства (голова комісії Юрій Білик)

За словами ректора ДЗ «Луганський державний медичний університет» Сергія Смірнова, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1187 від 30 грудня 2015 для того, щоб навчальний заклад отримав ліцензію необхідно мати документи, які підтверджують право власності чи користування майном для провадження освітньої діяльності на строк не менший необхідного для завершення одного повного циклу освітньої діяльності.

-  Наші студенти навчаються 5-6 років, а також ми провадимо післядипломну освіту – підготовка лікарів-інтернів за медичними спеціальностями, які охоплюють період навчання 1-3 роки, що у свою чергу забезпечує безперервний професійний розвиток лікарів, - пояснив Сергій Смірнов.

Тож члени комісії одноголосно підтримали прохання ректора Луганського медичного університету.

Також в ході засідання депутати розглянули та погодили фінансові плани на 2023 рік медичних комунальних підприємств області.

Зі свого боку директори медичних підприємств області відзначили, що підтримують університет та погодилися на збільшення строку укладення договорів оренди з 3 років до 10.

Читати також