Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Лукашенко підтвердив ракетні обстріли України з території Білорусі

Самопроголошений президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко визнав, що з території його країни здійснюються ракетні обстріли України. 

Про це повідомляє УП

"О 11 годині (ввечері 23 лютого - ред.), напередодні цього конфлікту (було вже темно), дійсно, з території приблизно чорнобильських районів, де на навчаннях були російські війська, було запущено дві чи три ракети...

Я не давав їм команди пускати ракети. Я сказав: "Так, хлопці, ми це бачимо". І ось тоді росіяни за цими позиціями випустили дві чи три ракети. Після цього позицій не стало. Але хто у цьому винен? Ви навіщо розв'язали цю війну?"

За його словами, в 10-15 км від кордону з Білоруссю в Україні виявляли кілька розгорнутих ракетних дивізіонів.

Також він заявив, що, за розвідувальними даними, українська сторона готувалася протягом найближчих хвилин завдати удару по території Білорусі, де після так званих "навчань" залишилася частина російського угруповання.

Він також додав, що жоден громадянин Білорусі в Україні не воює. 

"Це брехня. Жодної війни з території Білорусі не йде. Чи допомагаємо ми росіянам? Звичайно, допомагаємо! Якщо до нас звертаються з тяжкими пораненнями, ми їх лікуємо. І що в цьому поганого?"

Нагадаємо, в Держприкордонслужбі розповіли, що вчора з білоруської території був обстріляний український кордон. Так, неподалік села Познань на Рівненщині прилетів, найімовірніше, мінометний снаряд. 

Читати також