Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Любовний гороскоп на початок червня: три знаки Зодіаку, яким пощастить

До зірок можна звертатися з будь-яким питанням – вони можуть розповісти про професійне життя, фінанси і навіть здоров'я. Не виключення - питання стосунків.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята – щоправда, переважно ті, хто ще не влаштував своє особисте життя – цілком можуть розраховувати на романтичну зустріч із людиною, яка здатна перевернути їхнє життя з ніг на голову. Але зірки застерігають їх від знайомств на вулиці – це може бути небезпечно, а от знайомі друзів чи родичів можуть стати підходящою кандидатурою для перспективних романтичних стосунків.

Лев (23.07 – 21.08)

Левам, хоч би як сильно вони образилися на близьку їм людину, не варто спалювати за собою всі мости – треба залишити хоча б один шанс для збереження стосунків. Якщо дати партнерові можливість висловитися, результат його слів може виявитися непередбачуваним: цілком можливо, що розмова закінчиться не лише примиренням, а й перспективною пропозицією – можливо, навіть руки й серця.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги можуть зустріти людину, яку згодом захочуть назвати своєю другою половинкою, завдяки випадковості, яку інакше, як щасливою, і не назвеш. Велика ймовірність того, що вона, наприклад, помилиться номером або відправить лист за дуже схожою, проте неправильною адресою. Головне для представників знака – не скинути виклик або не викинути повідомлення до кошика для сміття, адже тоді вийде, що доля дала шанс даремно.

Джерело: ТСН

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.