Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Людей вбивали, коли вони йшли за хлібом: у місті Буча почали розкопувати братські могили

У багатостраждальному місті Буча на Київщині розпочалась ексгумація тіл з місця масового поховання.

Про це повідомляє Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова. За її словами, біля місцевої церкви було виявлено велику могилу, у якій комунальники ховали загиблих. Там знаходиться близько 67 тіл.

"Ми вже маємо свідків того, як цих цивільних осіб рашисти вбивали за те, що вони просто йшли за хлібом чи ліками, розмовляли українською, допомагали волонтерам або армії. Буча була одним із полігонів так званої «денацифікації», а простіше кажучи винищення українців", - зазначила Венедіктова.

На місці працюють судмедексперти, криміналісти та слідчі. У більшості померлих, за словами посадовиці, вогнепальні або осколкові поранення.

Наразі прокурори мають 100 сторінок даних про військових РФ, які вчиняли злочини в Бучі.

Читати також

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.