![Фото - ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2021/04/rivne-nablizhaetsya-do-chervonoi-zoni-mistyan-zakl20210305_8143.jpg)
Завтра має відбутися чергове засідання Державної комісії ТЕБ і НС, на якому мають ухвалити новий карантинний розподіл по регіонах. Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час брифінгу.
- Маємо сьогодні великий ризик переходу нашого регіону в "червону" зону. Як тільки ми отримаємо київські результати, протягом години проведемо обласну комісію ТЕБ і НС, - додав чиновник.
Нагадаємо, минулої суботи МОЗ віднесло Рівненщину до "червоного" рівня епіднебезпеки, однак посилення карантинних заходів в області відтермінували.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ми по суті вже у червоній зоні": у Рівному на вихідних можуть посилити карантин