Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

МАН Рівненщини у п`ятірці найкращих в Україні (ФОТО)

У Рівненському драматичному театрі відбулась Підсумкова сесія Рівненської малої академії наук учнівської молоді. Нагороджували 31 школяра-призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. А у ІІ етапі переможцями стали 380 школярів.

Варто зазначити, що цьогоріч у 148 гуртках навчалося 1480 дітей. Юні науковці Рівненщини у 2018 році вибороли 3 перших місця,12 других та 16 третіх. Загалом, учні Рівненського МАНу – у п’ятірці лідерів України.

Талановиту молодь та їхніх вчителів з високими науковими досягненнями привітали заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко, голова обласної ради Олександр Данильчук, заступник начальника управління освіти і науки Олег Пекарський та інші.

«Хочу розвінчати міфи, якими молоді люди апелюють перед початком кар’єри. По-перше, що матеріальні статки можна досягти без навчання. Насправді, успіх досягає той, хто зміг організувати своє навчання, хто зміг впорядкувати свої мрії та цілі. Міф другий – найкраща робота за кордоном. Так, можна навчатися у інших країнах, але сьогодні українські роботодавці не менш зацікавлені в спеціалістах і роблять усе, щоб молодь залишалася в державі. Міф третій про те, що навчання та наука може зачекати. Учні МАН мене підтримають у тому, що на свій успіх потрібно працювати вже сьогодні, ще у шкільному класі, де кожен вже має свій імідж та авторитет», – зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та додала, що влада області задоволена результатами учнів РМАНу, адже  п’ятірка – гарний результат.

Гості вручали нагороди призерам, педагогам та керівникам гуртків та бажали подальших наукових успіхів, перемог, цікавих досліджень, корисних винаходів та пообіцяли підтримку щодо поліпшення матеріально-технічної бази РМАН.

Світлана Кирилівна відзначила дипломами і молодих учених області та зауважила, що цьогоріч, за поданнням облдержадміністрації було збільшено суму премій вдвічі, на сьогодні виплата становить 10 тисяч гривень.

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Читати також