Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мастифів Бойка досі не виселили з території Радіозаводу: справу повернули на новий розгляд

У Рівному досі не прибрали собачий розплідник з території колишнього радіозаводу. Справу щодо захоплення землі під розплідник розглядатимуть по-новому. 

За повідомленням пресслужби обласної прокуратури, апеляційний суд скасував ухвалу Рівненського міського суду, згідно з якою рівнянина, який облаштував розплідник тибетських мастифів, звільнено від кримінальної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки.

Так, у суді прокурором доведено, що чоловік у 2016 році без жодних дозвільних документів та за допомогою третіх осіб захопив 1,5 га землі по вулиці Данила Галицького у Рівному, де облаштував вольєри та утримував тибетських мастифів. Своїми діями він завдав Рівненській міській раді збитків на понад 120 тис. грн.

У вересні минулого року Рівненський міський суд своїм рішенням звільнив обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до такої відповідальності. Проте прокуратура, не погоджуючись із ухвалою, звернулась до апеляційного суду.

Рівненський апеляційний суд пристав на доводи прокурора, задоволив його апеляційну скаргу стосовно самозахоплення землі та призначив новий розгляд у суді першої інстанції.

Крім того, наразі триває судовий розгляд справи, у якій вказаного чоловіка також обвинувачують у невиконанні судового рішення (ч. 1 ст. 382 КК України), згідно з яким він мав звільнити земельну ділянку, на якій облаштував розплідник.

Читати також

04.02.2023 У Рівному до ЦНАПіВ прийшли бажаючі записатись до лав «Гвардії наступу»

"Для зручності жителів області домовилися, щоб ЦНАПи працювали без вихідних, у суботу та неділю. Там чекатимуть мотивованих жителів Рівненщини та прийматимуть заявки на вступ до штурмових бригад. Їх, нагадаю, є вісім", - повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін , який поспілкувався із працівниками. Наразі такі заявки приймають 5 Центрів надання адміністративних послуг області: м-н Просвіти, 2, м. Рівне; вул. Соборна, 195 м.Рівне; м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш; вул. Замкова, 4, м. Дубно; вул. Демократична, 46, м. Сарни. Також подати заявку можна через сайт "Гвардії наступу".