![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052316482938.png)
На Гощанщині матері загиблого воїна Павла Христюка з Садового вручили нагороду сина - орден «За мужність» ІІІ ступеня.
Про це повідомив гощанський селищний голова Микола Панчук.
Мобілізували Павла в перші дні повномасштабного вторгнення рф, 25 лютого 2022 року. Спочатку був у складі місцевої роти охорони, згодом - стрільцем-снайпером 117-ї окремої механізованої бригади.
Загинув Павло 20 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на території Запорізької області. Ворожа куля навіки зупинила серце нашого земляка на 30-му році життя.
![](/media/img/650/2024/05/202405237150.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405236469.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405231633.png)