Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Матір загиблого розвідника з Рівненщини отримала його посмертний орден

Матері загиблого розвідника Сергія Д’ячка Валентині Д’ячок із села Обарів, що на Рівненщині, вручили «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). 

Про це повідомляє Рівненська РВА. 

Орден від Президента України, матері загиблого Героя вручив начальник Рівненської районної військової адміністраці Олександр Коваль у присутності голови Рівненської районної ради Василя Тимощука, представників Збройних Сил України та Городоцького сільського голови Сергія Поліщука.

"Важко підібрати слова, вручаючи високу відзнаку матері, яка все ще вірить побачити свого сина серед живих, адже не бачила тіла свого сина, не змогла з почестями поховати його на рідній землі. Звитяга і подвиг Українських Захисників залишиться на віки у пам’яті народу!" - йдеться у повідомленні. 

Читати також

04.02.2023 У Рівному до ЦНАПіВ прийшли бажаючі записатись до лав «Гвардії наступу»

"Для зручності жителів області домовилися, щоб ЦНАПи працювали без вихідних, у суботу та неділю. Там чекатимуть мотивованих жителів Рівненщини та прийматимуть заявки на вступ до штурмових бригад. Їх, нагадаю, є вісім", - повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін , який поспілкувався із працівниками. Наразі такі заявки приймають 5 Центрів надання адміністративних послуг області: м-н Просвіти, 2, м. Рівне; вул. Соборна, 195 м.Рівне; м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш; вул. Замкова, 4, м. Дубно; вул. Демократична, 46, м. Сарни. Також подати заявку можна через сайт "Гвардії наступу".