Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Медалісти", парад і святкування: яким цьогоріч буде випускний у Рівному?

Ілюстративне фото

У Рівному цьогоріч випускні відбудуться 26 червня. Про це повідомила заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик. За її словами, урочистості відбудуться у всіх закладах повної загальної середньої освіти.

"Буде загальноміське свято - парад випускників розпочнеться о 18 годині, а о 18.30 почнуться урочистості на майдані Незалежності. Залежно від того, як кожен заклад собі спланував, упродовж дня 26 червня будуть проводитись випускні на рівні закладів освіти, де будуть видаватися документи, свідоцтва про закінчення повної загальної середньої освіти. Тобто, все те, що запланував кожен заклад на випускний", - зазначила пані Сичик.

Стосовно карантинних обмежень під час святування випускних, то посадовиця зауважила, що все буде залежати від того, у якій карантинній зоні перебуватиме Рівненська область.

"Є вже нова постанова Кабінету Міністрів - вона вчора вийшла - про те, що у регіонах у "зеленій" зоні ресторанам дозволять працювати цілодобово. Це стосується і закладів торгівлі також. Адже батьки випускників замовляють третю частину, тобто святкування", - додала Катерина Сичик.

На параді у місті обмежувати присутність батьків та глядачів не будуть, адже це захід на вулиці. Єдине, що громадянам будуть рекомендувати носити маски та дотримуватись соціальної дистанції.

Загалом у Рівному та Квасилові у 2021 році зареєстровано 1568 випускників 11-тих класів.

"У цьому році у Рівненській ТГ претендують на нагородження "золотою" і "срібною" медаллю 126 випускників: 97 - "золотою" і 29 - "срібною". Якщо порівняти з минулим навчальним роком, то кількість претендентів збільшилась на 27 чоловік - минулого року "золотою" медаллю  було нагороджено 68 чоловік, а срібною - 31", - повідомила пані Сичик.

До слова, із 9-х класів цьогоріч випустяться 2540 учнів.

Читати також