Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Медикам Вараша виплатять заборговану за три місяці зарплату

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Медичним працівникам державного закладу «СМСЧ №3 МОЗ України» у місті Вараш виплатять заборговану державою заробітну плату з бюджету міста. Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час сесії Вараської міської ради. 

Раніше у Вараській міській раді повідомляли про те, що окільки вільних залишків в бюджеті міста на сьогодні немає у зв’язку з відсутністю перевиконання плану хоча б на 5%, необхідні для виплати зарплати медикам кошти «зніматимуть» з інших міських програм.

Тож, сьогодні виділили понад 8 мільйонів гривень на виплату зарплати медикам за липень, серпень та вересень.
 

Читати також

03.10.2022 Рівненська філармонія видала квитки часів СРСР: як це пояснили у закладі

“Коли ностальгуєш за Радянським Союзом. Бажаєш згадати свою юність і "Жовтень" — прийди на відкриття сезону у Рівненська обласна філармонія. Погляд на білет — ніби машина часу поверне тебе у минуле... Пи.Си. За 300 грн з людини, могли би і на принтері нормальні білети державною мовою надрукувати”. Тим часом уРівненській обласній філармнії відреагували на допис. ”Використання квитків старого зразка, що лишились на обліку філармонії — грубе недопрацювання концертного відділу філармонії. Адміністрація Рівненської обласної філармонії приносить свої вибачення перед слухачами та громадськістю і оперативно виправить ситуацію, квитки нового зразка є в наявності”.