Рівне Медіа

Мер Острога, що на Рівненщині, отримуватиме премію до кінця року

https://ostrog.rayon.in.ua

Міський голова Острога Олександр Шикер отримуватиме щомісячну премію до кінця року. За таке рішення проголосували депутати Острозької міської ради в п’ятницю, 31 серпня. Повідомляє сайт Острог.Район.

Загалом це було чи не найобговорюваніше питання 48 сесії. Ще під час затвердження порядку денного депутат Андрій Сорока, посилаючись на попереднє рішення О.Шикера через дефіцит бюджету відмовитися від премій, запропонував зняти питання з розгляду.

Я так порахував, що моя премія не дуже впливає ні на державний, ні на обласний, ні на міський бюджети, – пояснив Олександр Шикер.

«За» вилучення питання з порядку денного проголосувало 5 депутатів (Б. Гловацький, О. Новоселецький, Ю. Олексійчук, А. Сорока, А. Смирнов), 1 був проти (І. Ткачук), інші 13 присутніх утрималося й питання залишилося на розгляді.

Під час розгляду питання «Про встановлення надбавок, премій та виплату матеріальних допомог міському голові» депутат Василь Миронюк запропонував встановити премії О. Шикерові до кінця каденції. Правка викликала бурхливе обговорення. Для розгляду оголосили перерву.

Після перерви В. Миронюк уточнив правку й просив призначити премії до кінця поточного календарного року. «За» проголосувало 14 депутатів, тож далі йшлося про призначення премії на 4 наступні місяці.

Перед голосуванням за питання загалом надійшла правка від Андрія Смирнова. Андрій Іванович запропонував вилучити з проекту рішення пункт третій («Здійснювати міському голові щомісячнепреміювання відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі до 100% посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавки за вислугу років та надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, в межах коштів, передбачених на преміювання, та за рахунок економії коштів на оплату праці»). А. Смирнова підтримало 7 депутатів, тож правка не пройшла.

Після тривалого обговорення депутати затвердили премії міському голові О. Шикерові до кінця календарного року. «За» було 14 осіб (Г. Аршинов, В. Бондарчук, В. Броновицький, С. Годжал, О. Гнатюк, Ю. Зінчук, В. Миронюк, В. Непомнящий, О. Олішевський, Д. Прокопчук, М. Скороход, В. Степанюк, І. Ткачук, Т. Хмарук), проти висловилися 2 (О. Новоселецький, А. Сорока), 5 утрималося (Б. Гловацький, В. Зеленчук, Ю. Олексійчук, В. Прокопчук, А. Смирнов), 1 (О. Шикер) не голосував через конфлікт інтересів.

Отож, міський голова отримуватиме премії до кінця поточного календарного року незалежно від якості роботи.

Читати також