Рівне Медіа

Мер Рівного відвідав Баварію (ФОТО)

Із 1 по 3 жовтня офіційна делегація Рівного на чолі з міським головою Володимиром Хомком відвідала партнерське місто Оберфіхтах у Німеччині. Візит відбувся на запрошення влади міста і Товариства гуманітарної допомоги Україні з Баварії, котре з 1991 року щорічно надає суттєву і надзвичайно потрібну допомогу медичним та соціальним закладам Рівного.

Володимир Хомко виступив на засіданні Товариства та у мерії Оберфіхтаха, де висловив приймаючій стороні особливу подяку за значну моральну і матеріальну допомогу в непростий для Рівного та України час. А також обговорив із німецькими партнерами подальші плани.

Крім того, спільно з міським головою Рівного учасники Товариства узгодили перелік медичної допомоги, яку привезуть до Рівного уже під час свого найближчого візиту, запланованого на 24-28 жовтня.

Зустріч партнерів відбулася у надзвичайно теплій і дружній атмосфері. За її результатами уже побачила світ публікація у місцевому німецькому виданні.

Довідково: партнерське для Рівного місто Оберфіхтах (Німеччина), знаходиться на південному сході Баварії, на відстані кількох кілометрів від кордону з Чехією.

Читати також