Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мера Мелітополя обміняли на 9 російських строковиків

Звільненого із російського полону мера Мелітополя Івана Федорова обміняли на 9 строковиків Російської Федерації. Його було звільнено із полону вчора. 

Про це розповіла прес-секретар голови ОП Дарія Зарівна. 

- Мер Мелітополя Іван Федоров був звільнений з російського полону...

За нього Росія отримала 9-х своїх полонених солдат 2002-2003 року народження. Це фактично діти. Строковики, яких за словами Міноборони РФ, в Україні немає, - сказала Дарія Зарівна. 

Вона додала, що окупанти більше 5 днів утримували мера Мелітополят а схиляли до співпраці, проте він не погоджувався. Після звільнення Іван Федоров поспілкувався із президентом та главою ОП. 

Нагадаємо, вчора стало відомо, що мера Мелітополя було звільнено із російського полону. 

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".