Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мера Мелітополя звільнили з російського полону

Міського голову Мелітополя Івана Федорова звільнили з російського полону. Наразі він перебуває у безпеці. 

Про це у Telegram повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. 

- Щойно успішно завершилась спецоперації зі звільнення з полону мера Мелітополя Івана Федорова. Ваня - у безпеці, - сказав він. 

Також він додав, що Іван Федоров вже поспілкувався із президентом та керівником Офісу президента. Невдовзі міський голова Мелітополя знову повернеться до виконання своїх обов'язків. 

- Хотілось б сказати одне: своїх ми ніколи не кидаємо, - сказав Тимошенко. 

Нагадаємо, Івана Федорова було викрадено 11 березня. За словами президента Володимира Зеленського, його катували, аби він висловив підтримку окупантам. 

Читайте також: Російські окупанти викрали мера Скадовська та секретаря міськради

 

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.