![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051114049364.png)
Шість чоловіків, серед яких - мешканець Рівненщини, мали намір незаконно перетнути кордон.
Про це повідомили в пресслужбі ДПСУ.
Чоловіків упродовж доби виявили прикордонники Мукачівського загону на гірських ділянках відповідальності.
Так, п’ятьох «туристів» зупинили наряди від відділення «Богдан». Підкорювати гірські вершини українсько-румунського кордону на цьому напрямку збиралися жителі Харківщини, Запоріжжя, Рівненщини та двоє жителів Київщини.
Ще одного «верхолаза» з Харківщини на півдорозі до Румунії зупинили прикордонники відділу «Яблунівка».
За організацію своїх "походів" чоловіки мали заплатити від 4 до 8 тисяч доларів кожен. Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб причетних до протиправної діяльності.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» справу скеровано до суду.
![](/media/img/650/2024/05/202405112747.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405114426.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405119721.png)