Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканець Рівненщини передав бійцям ЗСУ свого буса, щоб на ньому перевозили поранених

Мешканець Рівненщини віддав бійцям ЗСУ свого буса, щоб на ньому вивозили поранених та загиблих.

Про це повідомила у мережі волонтерка Тетяна Воронко.

Під час однієї з поїздок у "гарячу" точку волонтери з Березнівщини познайомились із військовими 113 бригади. Бійці розповіли про нагальну потребу - авто для того, щоб вивозити поранених та загиблих воїнів.

"Перейнявшись цією проблемою, Ігор Никитюк вирішив передати буса з своєї фірми хлопцям на передову. Зробивши техогляд автомобіля, замінив ряд запчастин. Підремонтувавши, щоб було напевно все ОК, і автомобіль зміг своїм ходом, без проблем, добратися до місця призначення і служити в частині. Добавивши домкрат та запаску передав його в руки бійцю, який якраз повертався в частину з військового госпіталю", - зазначає авторка повідомлення.

Волонтери завантажили авто гуманітарною допомогою та відправили його на передову.

Читати також

03.07.2022 Білоруські військові вчаться зводити понтонні переправи біля кордону з Рівненщиною

- На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Проводяться тренування з наведення понтонних переправ, - йдеться у повідомленні. Разом з тим, наголошується, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.