Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканці Рівненщини масово приходять до військкоматів

У Рівному поблизу Територіального центру комплектування та соціальної підтримки утворилися довгі черги з охочих вступити до лав Збройних сил України.

У Facebook військовий комісар Олександр Ярмошевич опублікував фото черги біля ТЦКСП на вул. Грабник, 2, яка простягається на кілька десятків метрів:

«Дорогі рівняни! Ви – неймовірні! Навіть після не зовсім доброго ранку, на вулицях поблизу ТЦКСП вишикувалася неймовірна кількість вірних синів та дочок своєї країни! Ваш бойовий дух просто захоплює! Ваші палаючі очі переконують мене у тому, що ми не дамо ворогові просунутися вглиб нашої України!», — зазначає Ярмошевич.

Не менша черга до військкомату утворилася в Острозі. Місцеве видання «Район.Острог» опублікувало фото з Острозького районного військового комісаріату.

Так, у регіоні зараз триває активна докомплектація військових частин. Нагадаємо, що 24-го лютого президент України видав Указ «Про загальну мобілізацію». Відбувається призов військовозобов’язаних, резервістів та залучення транспорту для потреб усіх силових структур.

Читати також