Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканці Рівненської області продовжують брати "теплі" кредити для своїх домівок

Рівняни продовжують користуватися програмою «теплих» кредитів. У межах цієї програми люди купують енергоощадне обладнання та утепляють будинки за допомогою банкових позик. Ці позики частково відшкодовують з державного, обласного та місцевого бюджетів.

 «Обласна програма підтримки діє не один рік. Нею скористалися тисячі наших громадян. Попит на «теплі» кредити не зменшується. І цей рік не виключення. З початку 2020 року здійснено понад 5 тисяч відшкодувань на суму більше один мільйон гривень. Гроші спрямували з обласного бюджету на компенсацію відсотків за позиками громадян. Таким чином, для людей кредити здешевшали, а відтак вони стали доступнішими», - пояснила заступник голови ОДА Людмила Шатковська.

Цього року з місцевого бюджету фінансову підтримку передбачили у 14 районах, трьох містах, а також одинадцяти ОТГ Рівненської області.

За «теплими» кредитами необхідно звертатися до ПАТ АБ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк».

Крім того, відшкодовують відсотки за кредитами для ОСББ та ЖБК. Генеральні договори про взаємодію підписано з ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Ощадбанк» та АТ КБ ПриватБанк. З початку року з обласного бюджету здійснено 121 відшкодування для ОСББ на загальну суму понад 484 тисяч гривень.

Загалом на 2020 рік на реалізацію Обласної програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими на впровадження енергозберігаючих заходів в житловому секторі передбачено 3,5 млн гривень (2,5 млн гривень – відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами та 1 млн гривень – відшкодування відсотків за кредитами ОСББ).

Читати також