Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканця Рівненщини, на ноутбуці якого знайшли дитяче порно, так і не ув`язнили

На Рівненщині чоловіку, на ноутбуці якого виявили дитячу порнографію, присудили три роки ув'язнення. Однак, громадянина звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.

Повідомляє zaxid.net.

Як йдеться у вироку Дубенського суду, всього слідство зафіксувало десять епізодів, коли чоловік скачував з інтернету дитяче порно. Перший раз це сталось ще в березні 2020 року. Останній такий епізод був 8 січня цього року. Щоразу чоловік завантажував від одного до трьох відео, які мають ознаки дитячої порнографії.

Чоловікові вручили підозру за ч.1 ст. 301-1 ККУ (отримання доступу до дитячої порнографії). В процесі слідства він уклав з прокурором угоду про визнання винуватості, в якій повністю визнав провину та розкаявся. Про підсудного відомо, що він уродженець Дубна, неодружений, має вищу освіту. Наразі тимчасово не працює. Де працював раніше, не вказано.

Суддя Микола Панчук на засіданні 13 лютого цю угоду затвердив. Тож чоловіка визнали винним і засудили до трьох років тюрми, але від відбування покарання звільнили, призначивши рік іспитового терміну. Але, окрім цього, суд на три роки заборонив чоловікові працювати з неповнолітніми. За мистецтвознавчі експертизи, які довели, що відео мають ознаки дитячої порнографії, чоловік повинен сплатити 4,5 тис. грн.

Читати також

29.03.2023 Громада на Рівненщині отримала мільйон гривень за продаж вилученого посіву кукурудзи

Завдяки злагоджений співпраці Дубенської окружної прокуратури та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Козинська сільська рада Дубенського району отримала додаткові надходження до бюджету. Так, у листопаді 2021 року, під час досудового розслідування кримінального провадження судом задоволено клопотання прокурора та передано в управління АРМА посів кукурудзи на самовільно зайнятих земельних ділянках комунальної власності. Майже 840 тис. грн, одержаних від продажу вказаного посіву, АРМА розмістило на депозитному рахунку, а у вересні 2022 року вироком суду їх стягнуто на користь Козинської сільської ради. Разом з тим, Дубенською окружною прокуратурою встановлено, що за період розміщення цих коштів на депозитному рахунку банком нараховано відсотки, доля яких залишилась невирішеною. У лютому 2023 року суд погодився з доводами прокурора, вказавши, що понад 76 тис. грн процентів, нарахованих на кошти від продажу майна, теж належать  сільській раді. У березні 2023 року на виконання зазначених судових рішень АРМА перераховано до бюджету Козинської територіальної громади 912 094 грн.