Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Міністр юстицій розповідає рівнянам про новий закон щодо стагнення аліментів (ВІДЕО)

фото ілюстративне

В Україні заборона на виїзд за кордон мають майже 100 тисяч боржників по виплаті аліментів, передає Ukr.Media.

Про це в інтерв'ю повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

За його словами, крім того заборону на керування транспортними засобами за несплату аліментів мають близько 90 тис. осіб, заборона на користування зброєю та на полювання – понад 80 тис. осіб.

За словами Петренка, в Україні більш, ніж 600 тис. неплатників аліментів.

"Також ми ввели суспільно корисні роботи - для тих, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів. По всій Україні складено понад 8 тисяч протоколів. (22 березня.) Солом'янський суд вперше виніс рішення і направив одного такого батька на 150 годин суспільно-корисних робіт", - повідомив міністр.

За інформацією Мін'юсту, зараз в Україні приблизно 3 млн дітей живуть у неповних сім'ях і мають право на аліменти або отримують їх. При цьому кожне четверте рішення суду стосується саме стягнення аліментів.

Коли сума несплачених аліментів перебільшить суму за півроку, до боржника застосують обмеження до моменту виплати грошей - у праві на виїзд за кордон, на водіння, на користування вогнепальною мисливською, пневматичною і охолощеною зброєю, на полювання.

Того самого дня Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів. Людини, який має борг по сплаті аліментів, можна знайти за прізвищем та датою народження.

На своїй сторінці у Фейсбук міністр Павло Петренко пише:

Одна з найактуальніших тем останніх двох місяців – ліквідація заборгованостей зі сплати аліментів. 
В чому успіхи нашого Закону #ЧужихДітейНеБуває, а також про те, якими будуть нові санкції для злісних боржників та які розробляються пільги для сумлінних батьків – дивіться у новому відеоблозі. 

Читати також