Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Місто Ірпінь звільнили від російських окупантів - Маркушин

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Місто Ірпінь на Київщині вдалось звільнити від російських окупантів. Про це повідомив мер Олександр Маркушин. 

"У нас сьогодні є приємні новини. Сьогодні звільнений Ірпінь. Зараз проходить зачистка", - сказав Маркушин. 

Він подякував військовослужбовцям Збройних сил України, теробороні, поліції та її спецпідрозділам, розвідникам:

"Хлопці, коли ми разом, ми - сила".

Мер закликав мешканців поки не повертатись, адже це небезпечно. Маркушин додав, що на черзі звільнення  Бучі, Гостомеля, Ворзель. 

Читати також

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.