Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Місто вступило в фазу оборони. Ситуація складна": Київ готується до чергового нападу

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що нині ситуація у столиці складна і напружена. 

У зв’язку з наближенням активних бойових дій міська влада Києва  звертається до мешканців Оболонського району не виходити на вулиці. Бо це – небезпечно.
Залишайтеся в приміщеннях – вдома, або в укриттях. Вивходити можна тільки, якщо, за сигналу повітряної тривоги, ви прямуєте в укриття.

Мапа укриттів: https://bit.ly/3vhP7jA

"Не покидати домівок чи укриттів я закликаю і мешканців інших районів Києва. Щоб не наражатися на небезпеку", - сказав Кличко. 

За його словами, місто вступило в фазу оборони. Зараз в деяких районах столиці лунають постріли і вибухи. Українські військові знешкоджують диверсійні групи росіян.

"Ми повинні втримати столицю, яку ворог хоче поставити на коліна та знищити!", - додав Кличко.

Нагадаємо, сьогодні російська армія атакувала Київ. Після четвертої ранку ракетних ударів завдали по житлових кварталах Києва. Внаслідок потрапляння уламків ракети  сильно постраждав житловий будинок на вулиці Кошиця, 7-А. Поранення отримали четверо мешканців будинку.

Також, через наїзд російської бронетехніки, на приватне авто на Оболоні постраждав мирний мешканець – чоловік похилого віку. Він перебуває в реанімації в лікарні швидкої допомоги. У важкому стані. 
 

Всі, хто може обороняти місто повинні долучатися. І допомагати нашим воїнам. Збройні сили сьогодні демонструють героїзм і самопожертву. Заради нас з вами. Заради нашої держави.

"Українська армія тримає оборону навколо Києва. Ситуація складна. Але ми віримо в наші Збройні сили. Підтримуємо їх і усіляко допомагаємо", - додав мер столиці.

Читати також