Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Місця для продажу кави в Рівному купуватимуть на аукціоні?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Учора  на засіданні виконавчого комітету міської ради презентували соціологічні опитування, зокрема щодо того, як вчинити з автокав'ярнями в Рівному. Раніше мешканців міста вже опитували щодо того, чи вважають вони неправильним розміщення мобільних автокав’ярень власниками, де їм заманеться. Тоді результати були наступні: неправильним вважали 51,6% рівнян (найбільш активні жінки від 31 до 45 років, їх кількість складає 54%); «Ні» дали відповідь 34,6% рівнян і утрималися 13,8% рівнян. Також зазначали, що більшість мешканців нашого міста все-таки за те, щоб автокав’ярні були. Вони пояснюють, що вони їх зігрівають в холодну пору року і, навпаки, сприяють спілкуванню під час спеки. Однак, більшість, як ви бачите, за те, щоб вони їх розташування було унормоване. 

За словами проректора з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти, професора Міжнародного економіко-гуманітарно університету ім. акад. Степана Демянчука Олени Яницької, на це питання дали відповідь 5951 респондентів:

"Відповідь "Так" дали 49,7% мешканців нашого міста, відповідь "Ні" ми отримали від 25,6% рівнян, байдужими залишилися 24,7% містян". 

"Ті, хто захопили зараз місця - категорично проти, щоб були конкурси, ті, хто ще хоче - хоче конкурсу. Я пропонував: збираємося із громадськими активістами і приймаємо рішення, скільки автокав треба в Рівному. Знаходимо, до прикладу, 500 місць для кави, тоді кожне місце робимо порядок і на чесному аукціоні, з трансляцією на телебаченні, розігруємо. Важливо, що це підтримують рівняни", - поділився враженнями міський голова Рівного Володимир Хомко. 

Ймовірно, найближчим часом у Рівному таки буде чітко визначена кількість місць для продажу кави та інших напоїв. 

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.