Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Мій син – на передовій, а я чим гірший?": фермер із Черкащини взяв до рук зброю, щоб захищати Україну

Черкаський фермер Руслан пішов до військкомату у перший же день повномасштабного вторгнення московитів. Він одразу заявив, що служити хоче виключно у бойовій бригаді.

– Мій син – на передовій, а я чим гірший? – заявив Руслан.

У військкоматі наполегливому чоловіку не стали відмовляти і скерували служити до механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

- Не треба дивитись, що мені вже є років. Прочуханки ворогу можу дати добрячої! До того ж, маю досвід контрактної військової служби та добре володію стрілецькою зброєю, – додає воїн.

Вже за перші кілька днів на передовій Руслану довелося відчути на собі всю агресію загарбників. Його позиції обстрілювали і “Градами”, і танками та ствольною артилерією, працювали штурмовики Су-25, регулярно намагалися пробити нашу оборону ворожі бронегрупи...

– От гляньте, скільки навколо кацапського брухту!, – жартома коментує воїн, пропонуючи подивитися у трубу розвідника. – Не знаю, чому вони вирішили, що зможуть пройти крізь наші позиції? Лише за крайні кілька днів наш підрозділ знищив танк, два БТРа, БРДМ і військовий автомобіль.

У мирному житті Руслан займався фермерством на Черкащині. Починав з власної землі, та згодом господарство розрослося. Чоловік каже, що любить працювати в полі, добре дбає про землю і вона завжди віддячує щедрими врожаями хліба.

– Ворог змусив мене і таких як я взяти до рук зброю і йти у бій. Ми – нація хліборобів і добрих господарів. Та москалі вперто намагалися розбудили в нас безжальних воїнів. Ну що ж, їм це вдалося, тепер начувайтеся!

Джерело - Фб-сторінка ООС.

Читати також