Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Між Україною та Білоруссю тепер відсутнє залізничне сполучення

Окупанти не зможуть постачати російську техніку з території Білорусі, бо відтепер там відсутнє залізничне сполучення з Україною.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на керівника УЗ Олександра Камишіна.

Він пояснив, що звертався до білоруських залізничників не виконувати злочинні накази й не вести російські воєнні ешелони в Україну. 

Відтепер сполучення між Білоруссю й Україною немає. Наразі залізничні шляхи у непридатному стані, підтвердив Камишін, відтак російська техніка з боку Білорусі не зможе проходити.

 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.