Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Міжнародний День тещі: привітання у віршах, прозі та листівках

В останню неділю жовтня щорічно відзначають Міжнародний день тещі. Це свято було засноване у США у жартівливому сенсі. Жінки у цей день вітають своїх свекрух, а чоловіки - матерів своїх других половинок. 

Не забудьте і Ви привітати свою тещу. 

Привітаю від душі

Я чудову другу маму.

Мрій здійснення та краси,

Відпочинку на Багамах!

Щоб зятьок Вас поважав,

Справи завжди йшли у гору.

І щоб настрій завжди був,

В кожен день та в кожну пору!

***

Я Вас люблю і поважаю,

І усіх Вам благ бажаю.

Бажаю квітів і тепла,

Щоб доля доброю була.

Життя хай Ваше процвітає,

У серці радість розквітає.

Хай задумане вдається,

Щастя хай рікою ллється.

***

Мила теща, дорога,

Вітаю вас зі святом!

Я бажаю вам здоров’я

І грошей багато.

Нехай доля вам дарує

Радість і наснагу,

Хай життя буде щасливим,

Ви — гідні поваги!

З Днем тещі! Бажаю завжди залишатися веселою і завзятою, доброю і чуйною тещею, турботливою і люблячою мамою. Нехай зять носить на руках і цінує золоту тещу, нехай в житті все буде прекрасно, розкішно і чудово!

***

Вітаю з Днем тещі і від душі бажаю, щоб зять на руках носив і квіти дарував, щоб кожен день вам дарував щастя, радість, любов і підтримку близьких. Будьте найкращою, доброю, турботливою, розуміє, коханою, веселою і жвавою тещею!

За матеріалами УНІАН

Читати також

05.12.2021 В Україні оновили карантинні обмеження у школах: що змінилось

В Україні з 6 грудня посилюють карантинні обмеження для невакцинованих у "жовтих" зона. Також зміни торкнуться і навчальних закладів. Про це повідомили у МОЗ. Зокрема дозвляється працювати тим педагогам, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Оскільки освітяни підлягають обов’язковим щеплення проти COVID-19, то щоб заклад працював потрібно 100% вакцинованих принаймні однією дозою співробітників. Без щеплення можуть працювати ті співробітники, які мають протипоказання до вакцинації, що підтверджено медичним висновком. Крім того вони не підгяають відстороненню від роботи. У "червоній" зоні дозволяється працювати тим освітянам, які пройшли повний курс вакцинації проти проти COVID-19. Якщо працівник отримав одну дозу вакцини, то не може бути відстороненим від роботи, але це також і не дозволяє йому проводити навчання в очному форматі. Працівники, які мають протипоказання до вакцинації, не підлягають відстороненню. - Таким чином, заклади освіти, які перебувають у регіоні із червоним рівнем епіднебезпеки можуть працювати лише у випадку 100% вакцинації всіх співробітників двома дозами. У випадку, якщо співробітник має лише одну дозу, то відстороненню від роботи він не підлягає. Допоки всі співробітники не пройдуть повністю курс щеплення, заклад освіти не може працювати в очному форматі, - наголосили в МОЗ.