Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

МОН пропонує скасувати ЗНО та інші іспити

Міністерство освіти та науки України пропонує скасувати у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання та інші державні іспити. 

Про це у Телеграм повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет. 

- Враховуючи правовий режим воєнного стану, який спричинений військовою агресією Російської Федерації, агресивність російських військових і терористичних угруповань до національної системи освіти та науки, пропонуємо скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг в 2022 році виключно!.- йдеться у повідомленні. 

- Таке рішення є непростим, але необхідним! Адже наше головне завдання знизити рівень будь-яких стресів для дітей. Вони проживають непростий період сьогодні, і ми маємо докласти всіх зусиль, щоб цей період хоча б якось пом’якшити.

У міністерстві зазначають, що відміна ЗНО сьогодні необхідна для збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні, навіть у такий скрутний для країни та суспільства час.

Читати також