Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На 19 керівників закладів освіти Рівненщини склали протоколи через порушення протиепідемічних заходів

Фото - відкриті джерела

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області у вересні обстежили 61 дошкільний заклад, порушення виявлені у 9 закладах. На керівників складено 5 протоколів, надано 8 приписів із пропозиціями щодо усунення виявлених недоліків.

Також за місяць перевірили 40 закладів середньої освіти, із них на 9 об’єктах виявлялися порушення. Складено 14 протоколів, надано 16 приписів.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.