Рівне Медіа

На Басовому Куті змагалися любителі зимового плавання (ФОТО)

У перший день лютого прихильники зимового плавання зібралися на веслувальній базі «Україна», що на Басівкутському озері в Рівному. Цього дня тут відбувся традиційний міський фестиваль з зимових видів плавання серед аматорів. Організатором заходу став «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фестиваль розпочався з розминки, після якої любителі поплавати взимку змагалися на дистанціях: 10 м – жінки та 20 м – чоловіки. Переможці та призери визначалися у вікових групах: до 20 років; 21-39 років, 40-49 років; 50 – 59 років; 60 і старші серед чоловіків та жінок окремо та були нагороджені медалями та дипломами КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх». Медалі та дипломи отримали наймолодша та найстарша учасниці фестивалю 12-ти річна Вікторія Жовтанюк та Зоя Шматова - 71 рік.

Фестиваль відбувся за підтримки: РООФСТ «Україна», Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах, головного управління ДСНС України в Рівненській області, управління охорони здоров’я Рівненської міської ради.

За повідомленням Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Читати також