На День міста у Рівному відкрили "Скульптуру спідвеїста"

Подія, на яку справжні фани "чорного спорту" очікували протягом трьох років, відбулася минулої неділі. У День міста Рівне на "Мототреці" пройшла церемонія відкриття пам'ятного знаку "Скульптура спідвеїсту з нагоди 60-річчя Рівненського спідвею".

Присутніми на церемонії відкриття монумменту була великка кількість поціновувачів улюбленого спорту тисяч рівнян. Серед них й велика група байкерів, які готувалися до мотопробігу містом. Поідю не оминули увагою й ветерани Рівненського мотоспорту.

Серед учасників свята були присутніми й керівники фірм та організацій, які долучилися до виконання робіт по встановленню пам'ятного знаку та благоустрою території навколо скульптури. Це управління житлово-комунальним господарством (Лапюк В.М,), КП "Спецкомбінат" (Володько М.М.), КП "Рівненське міськ ШЕУ" (Климук В.Я.), КП "Трест Зеленого Господарства", Рівненське міськсвітло, фірми "САНТЕХБУД" (Верзун М.П.), "МКМ-Бетон" (Роман та Олександр Маркови), представники Рівненського ТСО України (Скиба М.О.) та ОСТК ТСОУ (Косинський М.Й.), керівники міського та обласного управлінь спорту (Шевчук С.А., Ліпський В.В.) та інші.

Участь у церемонії відкриття монументу взяли міський голова Рівного та Почесний Президент "Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею" Володимир Хомко, Легенда Рівненського спідвею, гонщик, тренер та суддя Григорій Хлиновський, "Золотий Голос Українського мотоспорту", коментатор змагань зі спідвею з 33-річним досвідом та один з авторів ідеї створення скульптури В'ячеслав Крижанівський, виконаець робіт, відомий у Рівному майстер, людина, завдяки рукам якого й вийшла в світ скульптура, Тарас Бурик.

Окрім того, делегації з міст-партнерів Рівного не лишилися осторонь події. Відкриття постаменту було включено в офіційну программу святкування Дня міста Рівне. Делегати з Радомського, Йєлені Гури та Пьотрикува-Трибунальського (усі Польща) та Кобулеті (Грузія) стали учасниками свята, отримавши й свої подарунки. Серед них й спеціальна монета, присвячена 60-річчю Рівненського спідвею.

Заключними штрихами до оформлення пам'ятного знаку лишилася спеціальна табличка з надписом "Скульптура до 60-річчя Рівненського спідвею" та прізвища людей, які долучилися до створення та встановлення нової родзинки нашого міста. Наступними кроками стане створення "Алеї Слави Рівненського спідвею" та "Рекордсменів Рівненського Мототреку".

Нагадаємо, що вага скульптури 350 кілограмів, а вартість її виготовлення понад 4 тис. у.од. Кошти оплачені "Клубом Вболівальників Рівненського Спідвею". Частину зібрали самі вболівальники, частину надали спонсори, в тому числі міський голова Рівного Володимир Хомко та постійний вболівальник Рівненського спідвею Олексій Муляренко.

Нагадаємо, що вже найближчої суботи 31 серпня на Рівненському мототреці стартуватиме ФІНАЛ ОСОБИСТОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ U21 зі спідвею (початок о 16.00).

Рівненський Спідвей

Читайте також