Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На добудову пожежного депо в Рівному виділили мільйон гривень

Фото - відкриті джерела

Один мільйон гривень передбачили в обласному бюджеті на завершення робіт на відомому об’єкті – пожежному ДЕПО по вул. Князя Володимира у Рівному. Відповідне рішення депутати обласної ради прийняли на сесії 11 березня. Ще 6 млн.грн. мають надійти з інших місцевих бюджетів на умовах співфінансування.

Це дасть можливість завершити усі роботи  на цьому об’єкти вже цьогоріч.

Нагадаємо, що приміщення пожежного ДЕПО свого часу було одним з довгобудів Рівного. Проєкт під будівництво розробили ще 1990 року. У 1991-му почалися перші роботи, але через п’ять років їх призупинили.

Відновилося будівництво через 22 роки – у серпні 2018 року.

За 2018-2020 роки об’єкт отримав фінансування з обласного бюджету на 9,8 млн.грн.

Після введення об’єкта в експлуатацію, там буде розміщуватися кризовий центр та одна з пожежних частин ГУ ДСНС, яка обслуговуватиме густонаселений мікрорайон «Північний».

Крім того, на вищих поверхах будівлі розташують 44 службові квартири.

За інформацією відділу пресслужби Рівненської обласної ради.

Читати також

06.12.2021 Вогнепальне поранення ока: у поліції повідомили деталі нещасного випадку на полюванні на Рівненщині

Це – мешканець Острога, він отримав вогнепальне поранення ока Правоохоронці вилучили з місця події шість рушниць. Триває перевірка дозвільних документів на право полювання. За фактом необережного тяжкого або середньої тяжкості тілесного ушкодження внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 128  Кримінального кодексу України. Слідчі встановлюють обставини та особу, яка здійснила постріл. Санкція статті передбачає покарання у вигляді громадських, виправних робіт, або обмеження чи позбавлення волі терміном до 2 років.