На Дубенщині дітям розминку проводив чемпіон (ФОТО)

фото - Фейсбук

«Розминка від чемпіона» завітала на Дубенщину, пише Спорт для всіх Рівненщини

Черговий тур спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» пройшов у Дубенському районі. Він став дебютом для чемпіона України, кандидата в майстри спорту України з армспорту Романа Мельничука.

Спортсмен впевнено провів урок фізкультури для учнів Соснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Роман розповів школярам, що армрестлінг - боротьба однією рукою, де учасники змагання намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу. Цей вид спорту не потребує особливої екіпіровки, головне, що потрібно — це сила, спритність і витривалість.

Також атлет розказав, що з тринадцяти років професійно займається армрестлінгом. Наразі навчається у Кременецькому педагогічному коледжі та тренується в спортивному залі легендарного чемпіона Андрія Пушкаря. Нині Роман готується до цьогорічного чемпіонату України, що відбудеться у квітні в Одесі.

Після розповідей, силач провів для дітвори розминку, яку всі виконували дуже старанно. Закінчивши бігати та стрибати, школярі отримали майстер-клас від титулованого спортсмена. Дітлахи мали змогу вступити у поєдинок з чемпіоном. А ще Роман виступив у ролі рефері, влаштувавши змагання окремо між юнаками та дівчатами.

Призи з олімпійською символікою Роман Мельничук вручив переможцям та призерам конкурсу малюнків на спортивну тематику, що відбувся у школі з нагоди «Розминки від чемпіона». 

Завершився захід фотографуванням на згадку. Після фотосесії учні навперебій брали автографи у армрестлера.
Бочаницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гощанського району буде приймати наступний тур «Розминки від чемпіона».

Читайте також