Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Дубенщині виявили нові випадки сказу: постраждали 6 людей

На Дубенщині виявили нові випадки сказу.

Про це повідомляють у Дубенській міськраді.

Епізоотична ситуація щодо сказу в Дубенському районі напружена. За останні 4 дні зареєстровано 4 випадки сказу серед домашніх тварин. В результаті постраждали і звернулися за медичною допомогою 6 осіб, яким призначено та проводиться лікувально-профілактична імунізація антирабічними препаратами. Вогнища зареєстровані в селах Підлужжя, Мильча, Крилів, Новина Добрятинська Дубенського району.

Спеціалістами Дубенського районного управління Держпродспоживслужби та Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини у вогнищі інфекції проводиться комплекс заходів, з метою локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин та недопущення захворювання людей на сказ.

- Шановні мешканці району, переконливо рекомендуємо, при утриманні домашніх тварин дотримуватись профілактичних ветеринарно-санітарних заходів (щеплення проти інфекційних хвороб) щодо здоров'я тварин. В разі отримання травм від тварин (домашніх, бездомних чи диких) - укус, ослинення, подряпини, рекомендуємо негайно звертатись за медичною допомогою в лікувальні заклади.

Державною службою ветеринарної медицини щеплення проти сказу проводяться безкоштовно. Для роз'яснень звертайтесь до спеціалістів ветеринарної медицини, які обслуговують ваш населений пункт, чи у Дубенську районну державну лікарню ветеринарної медицини за телефоном 03656-4-52-87.

Сказ є особливо небезпечною та смертельною хворобою для людей та тварин.

Читати також