Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Київщині російські окупанти розстріляли 10 автомобілів із людьми

Російські окупанти розстріляли близько 10 автомобілів з людьми. Сталось це між селами Мила та Мрія під Києвом. 

Про це під час телемарафону повідомив голова Дмитрівської тергромади Тарас Дідич. 

- Це траса Київ-Житомир, особливо між селом Мила та Мрія, де було розстріляно близько десяток автомобілів з людьми. Також біля заправки в Бузовій ми сьогодні знайшли в ямі ще “двохсотих”, цивільних людей. Були факти розстрілу, коли прямим попаданням у квартиру загинула людина, – сказав він. 

За його словами, в той же час були факти виживання, коли людям вдалось врятуватись. 

- Були й факти дивовижного виживання. Наш житель Дмитрівки їхав, БПМ розстріляла його автівку. До того стріляли та чекали, щоб машина загорілася. Він зміг виповзти з неї та дістатися до амбулаторії. Вийняли кулю. Після цього він через три дні приїхав на роботу, працював на екскаваторі, відновлював водопостачання у селі, – зазначив глава Дмитрівської територіальної громади.

Нині села громади намагаються повернутись до мирного життя. Відновлюється газо- та електропостачання. 

Читати також

22.05.2022 Україна та Польща домовились спростити перетин кордону

Президент України зазначив, що нині українські міста стали побратимами із польськими, також побратимами стали український та польський народи, а країни - сестрами. "??Ми - рідні. І між нами немає бути кордонів чи бар?єрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній Угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. ?І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті", - заявив Володимир Зеленський. Він подякував Дуді за спільну з лідеркою Словаччини ініціативу переконувати європейських колег, які все ще вагаються щодо статусу країни-кандидата на членство ЄС для України. Володимир Зеленський також зазначив, що Росія, розв'язавши війну, мимоволі змусила Україну та Польщу забути суперечки щодо спільного минулого. Також він анонсував законопроєкт про розширені можливості для громадян Польщі в Україні, щоб віддячити за те, як Польща прийняла українців, які рятуються від війни.