Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Київщині знайшли тіла понад 900 вбитих окупантами мешканців

У Київській області натепер виявили більше 900 тіл мирних мешканців, які були вбиті російськими військовими. Найбільше знайдено загиблих у Бучі - більше 350.  

Про це на брифінгу повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

- Сьогодні ми перетнемо межу за 900 тіл, - сказав він. 

ВІн пояснив, що російські окупанти примушували громадян носити білі пов'язки. Це начебто означало б, що ця особа вже була перевірена, і до неї будуть ставитись не так прискіпливо. 

- Тому наші громадяни, щоб влаштувати своє життя і одягали ці пов'язки, щоб убезпечити себе від пострілів. Але ми бачимо, що не завжди це спрацьовувало. І вішали білі ганчірки на забори своїх помешкань про те, що тут були діти, - сказав Нєбитов. 

За його словами, найбільше жертв було у Бучі. Звідти уже було вивезено більше 350 тіл загиблих. 

- Це каже про  те, що окупанти, ті підрозділи, які там діяли, були найбільш жорстокі, - додає Нєбитов. 

 

 

Читати також

20.05.2022 У Маріуполі окупанти вантажівками вивозять тіла загиблих у драмтеатрі

Хоч у "ДНР" зявили, що під завалами театру загинуло лише 12 людей, другий день поспіль тіла вивозять вантажівками. Їдуть фури у бік селища Старий Крим. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петра Андрющенка у своєму Telegram. "Окупанти продовжують розбори завалів Драматичного театру. Наші джерела повідомляють, що вчора та сьогодні тіла загиблих вивозили декілька разів вантажівками в бік Старого Криму. Територію розчистки охороняють і не дають доступу місцевим. Операція з приховування наслідків війскових злочинів триває", - йдеться у дописі Андрющенка.