На Кореччині ексбухгалтер товариства продав міській лікарні недійсні картки для заправки авто

На Кореччині колишнього бухгалтера товариства засудили за махінації з картками на пальне.

Як повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі, 38-річного жителя Здолбунова засудили за шахрайство з бюджетними коштами та несанкціоновані дії з інформацією.

Слідчі встановили, що колишній бухгалтер Рівненської філії товариства, яке займається торгівлею паливно-мастильними матеріалами на території всієї України, ще у 2021 році уклав договори з КНП "Корецька міська лікарня", а також з відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корецької міської ради на постачання паливно-мастильних матеріалів.

Зокрема, згідно з умовами договору чоловік, від імені товариства, мав поставити скретч-картки для заправки автомобілів на майже 100 тис. грн. Втім, коли водії заїхали на АЗС – виявилось, що вказані картки не активовані, і заправити авто по них неможливо.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді позбавлення волі, строком на 4 роки та позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з відпуском матеріальних цінностей та бухгалтерським обліком, строком на 2 роки.

Однак, від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, чоловіка звільнено з випробуванням з встановленням іспитового строку.

Читайте також