![](https://rivne.media/media/img/650/2019/12/dtp20191224_8263.instagram.android.png)
Сьогодні, 24 грудня, у Рівному на вулиці Костромська сталась дорожньо-транспортна пригода за участі двох легковиків. Транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень. Наразі на місці події працюють патрульні. Рух даною ділянкою дещо ускладнено.
Сьогодні, 24 грудня, у Рівному на вулиці Костромська сталась дорожньо-транспортна пригода за участі двох легковиків. Транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень. Наразі на місці події працюють патрульні. Рух даною ділянкою дещо ускладнено.