Рівне Медіа

На місцеві вибори Рівненщину поділили на 8 округів: знайдіть свій

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

На початку вересня Рівненська обласна територіальна виборча комісія визначила 8 територіальних виборчих округів з чергових виборів депутатів Рівненської обласної ради 25 жовтня 2020 року.

Загальна кількість виборців на цих округах – майже 830 тисяч.

Які населені пункти увійшли до яких округів – нижче у таблиці.

Номер територіального виборчого округу Опис меж територіального виборчого округу Орієнтовна
кількість виборців
1

Вараський район:

Вараська міська громада (с.Більська Воля, с.Кругле, с.Березина, с.Рудка, с.Заболоття, с.Мульчиці, с.Журавлине, с.Кримне, с.Уріччя, с.Озерці, с.Городок, с.Собіщиці, с.Сопачів, с.Діброва, с.Щоків, с.Стара Рафалівка, с.Бабка, м.Вараш)

ДВК № (560060, 560061, 560062, 560076, 560087, 560088, 560090, 560097, 560098, 560099, 560100, 560879, 560880, 560881, 560882, 560883, 560884, 560885, 560886, 560887, 560888, 560889, 560890, 560891, 560892, 560893, 561012)

Володимирецька селищна громада (смт Володимирець, с.Берестівка, с.Острівці, с.Біле, с.Малі Телковичі, с.Новосілки, с.Великі Телковичі, с.Бишляк, с.Воронки, с.Луко, с.Довговоля, с.Жовкині, с.Красносілля, с.Зелене, с.Липне, с.Любахи, с.Чудля, с.Половлі, с.Зелениця, с.Степангород, с.Хиночі, с.Радижеве)

ДВК № (560049, 560050, 560051, 560056, 560057, 560058, 560059, 560065, 560066, 560069, 560070, 560074, 560075, 560080, 560081, 560082, 560085, 560086, 560095, 560101, 560102, 560103)

Зарічненська селищна громада (смт Зарічне, с.Іванчиці, с.Чернин, с.Борове, с.Млинок, с.Лисичин, с.Вичівка, с.Бродниця, с.Бутове, с.Дібрівськ, с.Вовчиці, с.Зелена Діброва, с.Кухітська Воля, с.Острівськ, с.Морочне, с.Мутвиця, с.Неньковичі, с.Комори, с.Новорічиця, с.Голубне, с.Перекалля, с.Річки, с.Тиховиж, с.Річиця, с.Коник, с.Привітівка, с.Серники, с.Олександрове, с.Соломир, с.Бір)

ДВК № (560299, 560300, 560301, 560302, 560303, 560304, 560305, 560306, 560307, 560308, 560309, 560310, 560311, 560312, 560313, 560314, 560318, 560319, 560320, 560325, 560326, 560327, 560328, 560329, 560331, 560334, 560335, 560336, 560337, 560341, 560342, 560343, 560344, 560345)

Рафалівська селищна громада (смт Рафалівка, с.Великий Жолудськ, с.Мостище, с.Чучеве, с.Малий Жолудськ, с.Лозки, с.Кошмаки, с.Суховоля)

ДВК № (560052, 560063, 560064, 560083, 560084)

Антонівська сільська громада (с.Антонівка, с.Чаква, с.Великі Цепцевичі, с.Нетреба)  ДВК №(560053, 560054, 560067, 560068)

Каноницька сільська громада (с.Каноничі, с.Дубівка, с.Кідри, с.Новаки, с.Озеро)

ДВК №(560077, 560078, 560079, 560089, 560091)

Локницька сільська громада (с.Кутин, с.Любинь, с.Задовже, с.Кутинок, с.Заозер’я, с.Кухче, с.Новосілля, с.Радове, с.Локниця, с.Храпин, с.Нобель, с.Дідівка, с.Котира, с.Млин, с.Омит, с.Гориничі, с.Ниговищі, с.Сенчиці, с.Дубчиці, с.Прикладники)

ДВК №( 560315, 560316, 560317, 560321, 560322, 560323, 560324, 560330, 560332, 560333, 560338, 560339, 560340)

Полицька сільська громада (с.Балаховичі, с.Маюничі, с.Острів, с.Полиці, с.Веретено, с.Іванчі , с.Сошники, с.Ромейки)

ДВК №(560055, 560092, 560093, 560094, 560096, 560104).

97 392
2

Дубенський район:

Дубенська міська громада (м.Дубно)

ДВК № (560857, 560858, 560859, 560860, 560861, 560862, 560863, 560864, 560865, 560866, 560867, 560868, 560869, 560870, 560871, 560872, 560873, 560874, 560247, 560875, 560870)

Радивилівська міська громада (м.Радивилів, с.Башарівка, с.Приски, с.Перенятин, с.Старики, с.Бугаївка, с.Балки, с.Лев’ятин, с.Опарипси, с.Дружба, с.Малі Гайки, с.Новоукраїнське, с.Немирівка, с.Батьків, с.Гаї-Лев’ятинські, с.Підзамче, с.Казмірі, с.Круки, с.Підлипки, с.Стоянівка, с.Адамівка, с.Копані, с.Сестрятин, с.Безодня)

ДВК №(560609, 560610, 560611, 560612, 560613, 560614, 560619, 560620, 560623, 560636, 560638, 560639, 560640, 560647, 560654)

Демидівська селищна громада (с.Лішня, с.Дубляни, смт Демидівка , с.Рудка, с.Калинівка, с.Ільпибоки, с.Вовковиї, с.Рогізне, с.Глибока Долина, с.Копань, с.Вербень, с.Товпижин, с.Хрінники, с.Вичавки, с.Лисин, с.Лопавше, с.Княгинине, с.Вишневе, с.Охматків, с.Перекалі, с.Пляшева, с.Солонів, с.Острів)

ДВК № (560157, 560158, 560159, 560160, 560161, 560162, 560163, 560164, 560165, 560166, 560167, 560168, 560169, 560170, 560171, 560178, 560179, 560641, 560642)

Млинівська селищна громада (смт Млинів , с.Береги, с.Перевередів, с.Владиславівка, с.Іванівка, с.Улянівка, с.Гончариха, с.Косареве, с.Новоселівка, с.Добрятин, с.Новина-Добрятинська, с.Остріїв, с.Травневе, с.Довгошиї, с.Кораблище, с.Радів, с.Малі Дорогостаї, с.Стоморги, с.Брищі, с.Маслянка, с.Долина, с.Мальоване, с.Перемилівка, с.Лукарівка, с.Мошків, с.Іванківці, с.Підгайці, с.Коблин, с.Озліїв, с.Ужинець, с.Пітушків, с.Річище, с.Тушебин, с.Посників, с.Богушівка, с.Привітне, с.Терешів, с.Пугачівка, с.Московщина, с.Новини)

ДВК №(60518, 560519, 560520, 560521, 560522, 560525, 560526, 560529, 560530, 560531, 560532, 560534, 560535, 560536, 560537, 560547, 560548, 560549, 560551, 560552, 560553, 560554, 560555, 560556)

Смизька селищна громада (с.Берег, с.Комарівка, с.Миньківці, с.Онишківці, с.Сапанівчик, с.Тур’я, смт Смига, с.Буща, с.Мартинівка, с.Стара Миколаївка, с.Студянка, с.Шепетин, с.Голуби, с.Нова Миколаївка)

ДВК №(560180, 560181, 560236, 560243, 560244, 560245, 560246)

Бокіймівська сільська громада (с.Бокійма, с.Козирщина, с.Війниця, с.Баболоки, с.Вовничі, с.Рудливе, с.Красне, с.Смордва, с.Клин, с.Хорупань, с.Головчиці, с.Мятин, с.Аршичин, с.Пекалів)

ДВК № (560523, 560524, 560527, 560528, 560558, 560562, 560563, 560564)

Боремельська сільська громада (с.Боремель, с.Смиків, с.Шибин, с.Набережне, с.Новий Тік, с.Золочівка, с.Ниви-Золочівські, с.Берестечко, с.Малеве, с.Більче, с.Пашева)

ДВК № (560172, 560173, 560174, 560175, 560176, 560177)

Варковицька сільська громада (с.Варковичі, с.Зелений Гай, с.Крилів, с.Квітневе, с.Копани, с.Нагірне, с.Озеряни, с.Дядьковичі, с.Жорнів, с.Олибів, с.Сатиїв, с.Маяки)

ДВК №  (560182, 560210, 560211, 560212, 560227, 560228, 560229, 560230)

Вербська сільська громада (с.Верба, с.Білогородка, с.Софіївка Друга, с.Софіївка Перша, с.Дубовиця, с.Забірки, с.Кам’яна Верба, с.Стовпець, с.Рідкодуби)

ДВК № (560183, 560184, 560185, 560239, 560240)

Козинська сільська громада (с.Березини, с.Курсики, с.Пасіки, с.Радихівщина, с.Середнє, с.Добривода, с.Підвисоке, с.Станіслави, с.Іващуки, с.Білогорівка, с.Бригадирівка, с.Зарічне, с.Нова Пляшева, с.Козин, с.Гранівка, с.Дубини, с.Савчуки, с.Пустоіванне, с.Гай, с.Гусари, с.Рудня)

ДВК № (560615, 560621, 560622, 560624, 560625, 560626, 560627, 560628, 560629, 560630, 560631, 560643, 560644)

Крупецька сільська громада (с.Боратин, с.Гоноратка, с.Довгалівка, с.Крупець, с.Гайки, с.Гнильче, с.Баранне, с.Заміщина, с.Срібне, с.Михайлівка, с.Засув, с.Рідків, с.Митниця, с.Нова Митниця, с.Ситне, с.Коти, с.Табачуки, с.Гайки-Ситенські, с.Карпилівка, с.Теслугів, с.Коритне, с.Пляшівка, с.Хотин, с.Веселе, с.Полуничне )

ДВК № (560616, 560617, 560618, 560632, 560633, 560634, 560635, 560645, 560646, 560648, 560649, 560650, 560651, 560652, 560653)

Мирогощанська сільська громада (с.Білоберіжжя, с.Заруддя, с.Княгинин, с.Молодіжне, с.Травневе, с.Боцянівка, с.Листвин, с.Нараїв, с.Острів, с.Костянець, с.Липа, с.Мирогоща Перша, с.Мирогоща Друга, с.Мокре)

ДВК № (560192, 560193, 560194, 560195, 560196, 560197, 560204, 560205, 560206, 560207)

Острожецька сільська громада (с.Малин, с.Підгай, с.Новосілки, с.Заболотинці, с.Заболоття, с.Острожець , с.Певжа, с.Бакорин, с.П’яннє, с.Зборів, с.Уїздці, с.Ставище, с.Борбин)

ДВК №(560533, 560541, 560544, 560545, 560546, 560557, 560560, 560561)

Підлозцівська сільська громада (с.Підлозці, с.Велике, с.Загатинці, с.Ставрів, с.Топілля, с.Торговиця, с.Завалля, с.Лихачівка, с.Нове)

ДВК № (560550, 560559)

Повчанська сільська громада  (с.Мильча, с.Пирятин, с.Повча, с.Будераж, с.Миколаївка, с.Підбрусинь, с.Яблунівка , с.Буди, с.Гнатівка)

ДВК № (560202, 560203, 560217, 560538, 560539, 560540)

Привільненська сільська громада (с.Бортниця, с.Іваннє, с.Зелене, с.Лебедянка, с.Кліщиха, с.Кривуха, с.Великі Сади, с.Малі Сади, с.Придорожне, с.Молодаво Друге, с.Молодаво Третє, с.Молодаво Перше, с.Панталія, с.Привільне, с.Дубрівка, с.Черешнівка)

ДВК № (560189, 560190, 560191, 560199, 560200, 560201, 560208, 560209, 560218, 560219, 560220)

Семидубська сільська громада (с.Збитин, с.Гірники, с.Здовбиця, с.Злинець, с.Клинці, с.Майдан, с.Грядки, с.Довге Поле, с.Залужжя, с.Семидуби, с.Іваниничі, с.Тростянець, с.Нагоряни, с.Ясинівка, с.Соснівка, с.Бондарі, с.Кліпець)

ДВК № (560186, 560187, 560188, 560198, 560231, 560232, 560233, 560234, 560235, 560237, 560238)

Тараканівська сільська громада (с.Дитиничі, с.Клюки, с.Переросля, с.Плоска, с.Бірки, с.Судобичі, с.Кам’яниця, с.Микитичі, с.Турковичі, с.Замчисько, с.Нова Носовиця, с.Стара Носовиця, с.Підлужжя, с.Птича, с.Рачин, с.Великі Загірці, с.Малі Загірці, с.Тараканів)

ДВК № (560213, 560214, 560215, 560216, 560221, 560222, 560223, 560224, 560225, 560226, 560241, 560242)

Ярославицька сільська громада (с.Новоукраїнка, с.Зоряне, с.Надчиці, с.Свищів, с.Ярославичі, с.Велика Городниця, с.Чекно, с.Яловичі, с.Боремець, с.Підлісці)

ДВК № (560542, 560565, 560566, 560567, 560568).

127 719
3

Сарненський район:

Дубровицька міська громада (м.Дубровиця , с.Бережки, с.Узлісся, с.Бережниця, с.Білаші, с.Підлісне, с.Берестя, с.Великі Озера, с.Різки, с.Шахи, с.Великий Черемель, с.Велюнь, с.Загребля, с.Залужжя, с.Колки, с.Порубка, с.Заслуччя, с.Лісове, с.Озерськ, с.Лютинськ, с.Мочулище, с.Острівці, с.Крупове, с.Нивецьк, с.Грицьки, с.Працюки, с.Осова, с.Сварицевичі, с.Зелень, с.Селець, с.Ясинець, с.Соломіївка, с.Кураш, с.Орв’яниця, с.Трипутня, с.Вільне, с.Грані, с.Літвиця, с.Залішани, с.Кривиця)

ДВК № (560248, 560249, 560250, 560251, 560252, 560253, 560254, 560255, 560256, 560257, 560258, 560259, 560260, 560264, 560265, 560266, 560267, 560268, 560273, 560277, 560278, 560279, 560280, 560283, 560284, 560285, 560286, 560287, 560288, 560289, 560290, 560291, 560292, 560298)

Сарненська міська громада (с.Городець, с.Велихів, с.Сварині, м.Сарни, с.Велике Вербче, с.Бутейки, с.Вирка, с.Корост, с.Мале Вербче, с.Одринки, с.Костянтинівка, с.Іванівка, с.Орлівка, с.Кричильськ, с.Поляна, с.Убереж, с.Угли, с.Любиковичі, с.Білятичі, с.Мар’янівка, с.Люхча, с.Глушиця, с.Глушицьке, с.Дубки, с.Обірки, с.Ремчиці, с.Копище, с.Тріскині, с.Яринівка, с.Стрільськ, с.Маслопуща, с.Тутовичі, с.Довге, с.Цепцевичі, с-ще Чемерне, с.Висове)

ДВК № (560071, 560072, 560073, 560777, 560778, 560779, 560780, 560781, 560782, 560783, 560785, 560786, 560787, 560788, 560789, 560790, 560791, 560792, 560793, 560794, 560805, 560806, 560807, 560817, 560818, 560819, 560820, 560821, 560822, 560823, 560824, 560828, 560829, 560830, 560831, 560832, 560833, 560834, 560838, 560839, 560840, 560844, 560845, 560848, 560849, 560850, 560851, 561008, 560853, 560854, 560856)

Клесівська селищна громада (смт Клесів , с.Пугач, с.Карасин, с.Карпилівка, с.Рудня-Карпилівська, с-ще Страшеве

ДВК № (560795, 560796, 560797, 560814, 560815, 560816))

Рокитнівська селищна громада (смт Рокитне , смт Томашгород , с.Біловіж, с.Купель, с.Мушні, с.Блажове, с.Більськ, с.Залав’я, с.Борове, с.Нетреба, с.Карпилівка, с.Кисоричі, с.Дерть, с.Олександрівка, с.Масевичі , с.Буда, с.Рокитне, с.Лісове, с.Осницьк, с.Старики, с.Сновидовичі, с.Будки-Сновидовицькі, с.Остки, с.Томашгород, с.Єльне)

ДВК №(560734, 560735, 560736, 560737, 560738, 560742, 560743, 560744, 560745, 560746, 560747, 560748, 560749, 560759, 560760, 560761, 560762, 560763, 560764, 560765, 560766, 560767, 560768, 560769, 560770, 560771, 560772, 560775, 560776)

Степанська селищна громада (смт Степань , с.Калинівка, с.Мельниця, с.Грушівка, с.Труди, с.Двірець, с.Кузьмівка, с.Підгірник, с.Яблунька)

ДВК № (560798, 560799, 560800, 560801, 560802, 560803, 560804, 560825, 560826, 560827)

Березівська сільська громада (с.Березове, с.Заболоття, с.Грабунь, с.Глинне, с.Дубно, с.Познань, с.Хміль, с.Кам’яне, с.Будки-Кам’янські, с.Обсіч)

ДВК № (560739, 560740, 560741, 560752, 560753, 560754, 560755, 560756, 560757, 560758)

Вирівська сільська громада (с.Вири, с.Гранітне, с.Олексіївка, с.Федорівка, с.Кам’яне-Случанське, с.Селище, с.Ясногірка, с.Чабель, с.Чудель, с.Дубняки, с.Зарів’я)

ДВК № (560808, 560809, 560810, 560811, 560813, 560841, 560842, 560843, 560852)

Висоцька сільська громада (с.Висоцьк, с.Хилін, с.Вербівка, с.Людинь, с.Рудня, с.Партизанське, с.Золоте, с.Тумень, с.Городище, с.Бродець)

ДВК № (560261, 560262, 560269, 560270, 560271, 560272, 560293, 560294, 560295)

Миляцька сільська громада (с.Жадень, с.Миляч, с.Лугове, с.Біле, с.Переброди, с.Будимля, с.Удрицьк, с.Хочин, с.Смородськ)

ДВК № (560263, 560274, 560275, 560276, 560281, 560282, 560296, 560297)

Немовицька сільська громада (с.Зносичі, с.Немовичі, с.Катеринівка, с.Гута-Перейма, с-ще Немовичі, с.Тинне)

ДВК № (560812, 560835, 560836, 560837, 560846, 560847)

Старосільська сільська громада (с.Вежиця, с.Переходичі, с.Старе Село, с.Дроздинь)

ДВК № (560750, 560751, 560773, 560774).

150 073
4

Рівненський район:

Рівненська міська громада (частина м. Рівне)

ДВК № (560901, 560902, 560903, 560904, 560905, 560906, 560907, 560908, 560909, 560910, 560911, 560915, 560917, 560920, 561005, 561006, 560913, 560974, 560978, 560979, 560980, 560981, 560982, 560983, 560984, 560985, 560986, 560987, 560988, 560989, 560990, 560992, 560993, 561004, 560926, 560928, 560929, 560930, 560931, 560932, 560933, 560934, 560935, 560936, 560937, 560938, 560948, 560949, 560966, 560968, 560969, 560970, 560975, 560991, 560998).

92 359
5

Рівненський район:

Рівненська міська громада (частина м. Рівне, смт Квасилів)

ДВК № (560912, 560916, 560918, 560919, 560921, 560922, 560923, 560924, 560925, 560927, 560939, 560940, 560941, 560944, 560994, 560995, 560996, 560997, 560999, 561013, 561015, 560954, 560957, 560958, 560959, 560960, 560961, 560962, 560963, 560964, 560965, 560967, 560971, 560972, 560973, 560976, 560977, 561001, 561002, 561007, 560942, 560943, 560945, 560946, 560947, 560950, 560951, 560952, 560953, 560955, 560956, 560725, 560726, 560727, 561000, 561003, 561011).

92 056
6

Рівненський район:

Березнівська міська громада (м.Березне , с.Балашівка, с.Михалин, с.Лінчин, с.Сівки, с.Білка, с.Підгало, с.Бистричі, с.Велике Поле, с.Велика Купля, с.Замостище, с.Яблунне, с.Вітковичі, с.Голубне, с.Городище , с.Орлівка, с.Грушівка, с.Ведмедівка, с.Вільхівка, с.Грушівська Гута, с.Ялинівка, с.Друхів, с.Зірне, с.Кам’янка, с.Антонівка, с.Кургани, с.Новий Моквин, с.Моквин, с.Поліське, с.Озірці, с.Прислуч, с.Колодязне, с.Хотин, с.Тишиця, с.Богуші, с.Князівка, с.Яцьковичі)

ДВК № (560001, 560002, 560003, 560004, 560005, 560006, 560007, 560008, 560009, 560010, 560011, 560013, 560014, 560015, 560016, 560017, 560018, 560019, 560020, 560022, 560023, 560024, 560025, 560026, 560031, 560032, 560033, 560035, 560036, 560037, 560041, 560042, 560043, 560047, 561010, 560048)

Костопільська міська громада  (с.Великий Мидськ, с.Великий Стидин, с.Гута, с.Золотолин, с.Комарівка, с.Тростянець, с.Ледне, с.Малий Мидськ, с.Осова, с.Рудня, с.Майдан, с.Малий Стидин, с.Мар’янівка, с.Пеньків, с.Брюшків, с.Олександрівка, с.Велика Любаша, с.Корчів’я, с.Космачів, с.Підлужне, с.Трубиці, с.Моквинські Хутори, с.Пісків, с.Рокитне, с.Яснобір, с.Волиця, с.Жалин, с.Збуж, с.Яполоть, м.Костопіль)

ДВК № (560446, 560447, 560453, 560467, 560468, 560469, 560473, 560474, 560475, 560476, 560477, 560478, 560487, 560489, 560490, 560491, 560492, 560493, 560494, 560495, 560496, 560497, 560498, 560500, 560501, 560502, 560503, 560504, 560505, 560506, 560507, 560508, 560509, 560510, 560511, 560512, 560513, 560514, 560515, 560516, 560517)

Соснівська селищна громада  (с.Губків, с.Мочулянка, с.Маринин, с.Більчаки, смт Соснове, с.Великі Селища, с.Вілля, с.Адамівка, с.Іванівка, с.Глибочок, с.Хмелівка, с.Совпа)

ДВК № (560021, 560029, 560030, 560038, 560039, 560040, 560044, 560045)

Головинська сільська громада (с.Базальтове, с.Берестовець, с.Головин, с.Іваничі, с.Садки, с.Звіздівка, с.Корчин, с.Ставок, с.Чудви, с.Вигін, с.Злазне, с.Перетоки)

ДВК № (560448, 560449, 560450, 560451, 560452, 560460, 560461, 560462, 560463, 560464, 560465, 560466)

Деражненська сільська громада  (с.Бичаль, с.Деражне, с.Дюксин, с.Жильжа, с.Соломка, с.Суськ, с.Постійне, с.Ганнівка, с.Перелисянка)

ДВК № (560454, 560455, 560456, 560457, 560459, 560499)

Малинська сільська громада  (с.Бронне, с.Малинськ, с.Карачун, с.Малушка, с.Поляни, с.Яринівка)

ДВК № (560012, 560027, 560028, 560034, 560046)

Малолюбашанська сільська громада  (с.Борщівка, с.Лісопіль, с.Мала Любаша, с.Глажева, с.Кам’яна Гора, с.Маща, с.Новий Берестовець, с.Данчиміст, с.Мирне, с.Моквин, с.Тихе)

ДВК № (560470, 560471, 560472, 560479, 560480, 560481, 560482, 560483, 560484, 560485, 560486).

95 461
7

Рівненський район:

Корецька міська громада (м.Корець , с.Бриків, с.Черниця, с.Богданівка, с.Весняне, с.Велика Клецька, с.Мала Клецька, с.Топча, с.Гвіздів, с.Головниця, с.Забара, с.Калинівка, с.Даничів, с.Жадківка, с.Старий Корець, с.Залізниця, с.Коловерти, с.Користь, с.Новини, с.Крилів, с.Морозівка, с.Голичівка, с.Новий Корець, с.Річки, с.Козак, с.Річечина, с.Ганнівка, с.Копитів, с.Сапожин, с.Сторожів, с.Устя, с.Франкопіль, с.Дерманка, с.Харалуг)

ДВК № (560403, 560404, 560405, 560406, 560407, 560408, 560409, 560410, 560411, 560416, 560417, 560418, 560419, 560420, 560421, 560422, 560424, 560425, 560426, 560427, 560430, 560431, 560432, 560435, 560439, 560440, 560441, 560442, 560443)

Острозька міська громада  (с.Білашів, с.Дерев’янче, с.Радужне, с.Точевики, с.Бухарів, с.Завизів, с.Михалківці, с.Вельбівно, с.Бадівка, с.Вілія, с.Верхів, с.Лебеді, с.Шлях, с.Грем’яче, с.Грозів , с.Кутянка, с.Болотківці, с.Батьківці, с.Данилівка, с.Ілляшівка, с.Межиріч, с.Прикордонне, с.Слобідка, с.Милятин, с.Могиляни, с.Черняхів, с.Мощаниця, с.Волосківці, с.Кургани, с.Новомалин, с.Лючин, с.Новородчиці, с.Посива, с.Теремне, с.Оженин , с.Бродів, с.Країв, с.Стадники, с.Плоске, с.Завидів, с.Почапки, с.Розваж, с.Сіянці, с.Кураж, с.Садки, с.Тесів, с.Хрінів, с.Українка, с.Бубнівка, с.Вишеньки, с.Гай, с.Дубини, с.Хорів, с.Бродівське, м.Острог )

ДВК № (560569, 560570, 560571, 560572, 560573, 560574, 560575, 560576, 560577, 560578, 560579, 560580, 560581, 560582, 560583, 560584, 560585, 560586, 560587, 560588, 560589, 560590, 560591, 560592, 560593, 560594, 560595, 560596, 560597, 560598, 560599, 560600, 560601, 560602, 560603, 560604, 560605, 560606, 560607, 560608, 560894, 560895, 560896, 560897, 560898, 560899)

Гощанська селищна громада (смт Гоща , с.Бочаниця, с.Воскодави, с.Микулин, с.Дроздів, с.Горбів, с.Дуліби, с.Жаврів, с.Глибочок, с.Витків, с.Красносілля, с.Чудниця, с.Кринички, с.Ючин, с.Річиця, с.Курозвани, с.Андрусіїв, с.Дружне, с.Вовкошів, с.Липки, с.Майків, с.Малинівка, с.Воронів, с.Малятин, с.Мощони, с.Матіївка, с.Мичів, с.Пустомити, с.Русивель, с.Пашуки, с.Садове, с.Жалянка, с.Люцинів, с.Симонів , с.Франівка, с.Синів, с.Терентіїв, с.Тучин, с.Полівці, с.Федорівка)

ДВК № (560105, 560106, 560109, 560114, 560121, 560122, 560123, 560124, 560125, 560126, 560127, 560128, 560129, 560130, 560131, 560132, 560133, 560134, 560135, 560136, 560137, 560138, 560139, 560140, 560144, 560145, 560148, 560149, 560150, 560151, 560152, 560153, 560154, 560155, 560156)

Бабинська сільська громада (с.Бабин, с.Підліски, с.Горбаків, с.Шкарів, с.Дорогобуж, с.Іллін, с.Мнишин, с.Подоляни, с.Томахів, с.Рясники, с.Дмитрівка)

ДВК № (560107, 560108, 560115, 560116, 560117, 560118, 560119, 560120, 560146, 560147)

Бугринська сільська громада (с.Бугрин, с.Зарічне, с.Башине, с.Угільці, с.Новоставці, с.Вільгір, с.Колесники, с.М’ятин, с.Посягва, с.Олексіївка, с.Сергіївка, с.Ясне)

ДВК № (560110, 560111, 560112, 560113, 560141, 560142, 560143)

Великомежиріцька сільська громада (с.Великі Межирічі, с.Застав’я, с.Дивень, с.Колодіївка, с.Іванівка, с.Березівка, с.Невірків, с.Жорнівка, с.Самостріли, с.Городище, с.Світанок, с.Бокшин, с.Бранів, с.Стовпин, с.Щекичин, с.Мала Совпа)

ДВК № (560412, 560413, 560414, 560415, 560423, 560428, 560429, 560433, 560434, 560436, 560437, 560438, 560444, 560445).

82 566
8

Рівненський район:

Здолбунівська міська громада  (м.Здолбунів , с.Богдашів, с.Ільпінь, с.Кошатів, с.Орестів, с.Глинськ, с.Загора, с.Підцурків, с.Копиткове, с.Мар’янівка, с.Новомильськ, с.Степанівка, с.Новосілки, с.П’ятигори)

ДВК № (560346, 560347, 560348, 560349, 560350, 560351, 560352, 560353, 560354, 560355, 560356, 560361, 560362, 560363, 560369, 560375, 560376, 560377, 560385, 560388, 560400)

Клеванська селищна громада  (с.Жобрин, с.Углище, с.Мочулки, с.Руда-Красна, смт Клевань , смт Оржів )

ДВК № (560680, 560681, 560722, 560723, 560724, 560728, 560729, 560730, 560731)

Мізоцька селищна громада (смт Мізоч, , с.Клопіт, с.Мізочок, с.Озерко, с.Білашів, с.Будераж, с.Новий Світ, с.Зелений Дуб, с.Мости, с.Святе, с.Буща, с.Борщівка Перша, с.Борщівка Друга, с.Дермань Друга, с.Дермань Перша, с.Мала Мощаниця, с.Залібівка, с.Нова Мощаниця, с.Півче, с.Суйми, с.Спасів, с.Стеблівка, с.Цурків, с.Стара Мощаниця, с.Підгайне, с.Ступно)

ДВК № (560357, 560358, 560359, 560360, 560364, 560365, 560366, 560367, 560368, 560370, 560371, 560378, 560379, 560384, 560386, 560387, 560389, 560390, 560391, 560392, 560393)

Білокриницька сільська громада (с.Біла Криниця , с.Городище,  с.Кругле, с.Шубків, с.Дуби, с.Гориньград Перший, с.Рисв’янка, с.Гориньград Другий, с.Котів)

ДВК № (560655, 560656, 560657, 560669, 560713, 560714, 560715, 560716, 560717, 560732)

Великоомелянська сільська громада (с.Велика Омеляна, с.Вересневе, с.Грушвиця Перша, с.Грушвиця Друга, с.Дібрівка, с.Мартинівка)

ДВК № (560664, 560665, 560675, 560676, 560677)

Городоцька сільська громада (с.Бронники, с.Рогачів, с.Білівські Хутори, с.Городок , с.Карпилівка, с.Понебель, с.Михайлівка, с.Караєвичі, с.Метків, с.Рубче, с.Обарів , с.Ставки)

 ДВК №(560658, 560659, 560660, 560670, 560671, 560672, 560673, 560674, 560703, 560704, 561009, 560733)

Дядьковицька сільська громада (с.Верхівськ, с.Кривичі, с.Ясининичі, с.Макотерти, с.Шостаків, с.Пересопниця, с.Дядьковичі, с.Милостів, с.Малий Шпаків, с.Великий Шпаків, с.Плоска, с.Заріцьк, с.Дворовичі, с.Іваничі, с.Переділи, с.Гуменники, с.Підгірці)

ДВК № (560666, 560667, 560668, 560678, 560679, 560696, 560697, 560698, 560699)

Здовбицька сільська громада (с.Здовбиця , с.Гільча Перша, с.Замлинок, с.Миротин – вул.Б.Хмельницького, вул.Хутір Замосток, с.В’юнівщина, с.Миротин – вул.Дружби, вул.Хутір Зарічка, с.Івачків, с.Уїздці, с.Коршів, с.Кунин, с.Загребля, с.Лідаво, с.Урвенна, с.Гільча Друга, с.Йосипівка, с.Залісся)

ДВК № (560372, 560373, 560374, 560380, 560381, 560382, 560383, 560394, 560395, 560396, 560397, 560398, 560399)

Зорянська сільська громада  (с.Білів, с.Диків, с.Голишів, с.Застав’я, с.Грабів, с.Дерев’яне, с.Зоря , с.Новостав, с.Олишва, с.Старожуків, с.Сухівці, с.Радухівка, с.Новожуків, с.Новостав-Дальній)

ДВК № (560683, 560684, 560685, 560686, 560687, 560688, 560689, 560690, 560708, 560709, 560710, 560711)

Корнинська сільська громада (с.Корнин, с.Колоденка , с.Загороща, с.Тайкури, с.Порозове)

ДВК № (560691, 560692, 560693, 560694, 560712)

Олександрійська сільська громада  (с.Забороль, с.Боянівка, с.Кустин, с.Решуцьк, с.Сергіївка, с.Нова Українка , с.Радиславка, с.Олександрія, с.Пухова, с.Нова Любомирка, с.Три Копці, с.Волошки, с.Свяття)

ДВК № (560682, 560695, 560700, 560701, 560702, 560705, 560706, 560707, 561014)

Шпанівська сільська громада (с.Великий Житин, с.Малий Житин, с.Бармаки, с.Великий Олексин, с.Зозів, с.Малий Олексин, с.Шпанів, с.Ходоси, с.Хотин)

ДВК № (560661, 560662, 560663, 560718, 560719, 560720, 560721).

91 990

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівне поділили на 6 територіальних виборчих округів: перелік дільниць (КАРТА)

Читати також