![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021211568437.png)
Пікап, який придбали для захисників завдяки співпраці Рівненської ОДА та волонтерів, поїхав на оборонні позиції, які знаходяться на території області.
Інформують у РОДА.
Цей пікап допоможе у боротьбі з рухомими цілями, якими ворог постійно атакує. Автівку Honda вдалося придбати завдяки співпраці Рівненської ОДА та волонтерів. Вона служитиме у зенітно-кулеметному батальйоні.
"Це не броньований автомобіль, але він має високий кліренс та повний привід, що додасть військовим мобільності під час виконання бойових завдань", - зазначають у Рівненській ОДА.
![](/media/img/650/2024/02/202402122142.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402127258.png)