Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Одещині ДБР конфіскувало білоруське судно та російський танкер

На Одещині співробітники ДБР разом із прикордонниками виявили білоруське судно «Надежда» та суховантажну баржу. Обидва судна знаходились в акваторії Ізмаїльського порту. 

Як зазначається, кораблі були задіяні у логістичних операціях РФ на річці Дунай.

Також під час перевірки суден у акваторії Чорноморська було виявлено судно російської федерації. Власники намагались заховати під час війни нафтоналивний танкер "Волгонефть-268" на Іллічовському судноремонтному заводі, змінивши "прописку" корабля на Замбію.

Для мінімізації платежів до українського бюджету вартість суден була суттєво занижена, що могло призвести до значних збитків. 

Судна передали на зберігання до Адміністрації морських портів України та подали відповідні матеріали до Одеської обласної військової адміністрації з ініціативою їх націоналізації.

Відтепер вони працюватимуть в інтересах держави, задля розбудови та економічного розвитку України.

Читати також

28.05.2022 "Учасники не стримувалися у висловлюваннях", — у Литві обговорили "депутінізацію" РФ

У Литві провели секретну конференцію, де обговорили сценарії, за якими путін може втратити владу в росії через розпочату війну в Україні. "Русский мир" — це расистська ідеологія, люди на Заході цього не усвідомлюють, каже один з учасників. "Путін вважає, що росіяни етнічно вищі за українців, тому він має право відбирати в українців оселі та підпорядковувати їх. Тому потрібна "депутінізація" Росії, і то якомога швидше", - сказав інший учасник. На конференції обговорювали три можливі сценарії "депутінізації". По-перше, і це найоптимістичніший сценарій: "Росія стане великою Україною". Тріщини в режимі призводять до кінця нинішнього режиму, проводяться демократичні вибори і Росія розвивається по українському шляху. Але це вкрай малоймовірно. Сценарій другий: Путіна скидають його генерали в армії та спецслужбах, а на зміну приходить новий, менш войовничий режим. Присутні також бачать у цьому можливість для Росії. "Будь-які зміни – це крок вперед у нинішній ситуації", – сказав один із учасників. Сценарій жаху: "повстання знизу". Якщо "неосвічені маси" повстануть проти режиму зі страху, відчаю та бідності, виникнуть умови, подібні до війни, почнуться вуличні бої в усіх містах, а Росія розпадеться на багато республік.