Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Одещині викрили "шлюбне агентство", яке допомагало чоловікам тікати за кордон

На Одещині оперативники Одеського прикордонного загону викрили канал нелегального виїзду чоловіків за межі України. Цього разу шахрайська схема ґрунтувалася на укладанні фіктивних шлюбів.

Про це повідомили на сторінці у Facebook Одеського прикордонного загону.

Правоохоронці встановили, що організаторкою переправлення за кордон потенційних призовників є 34-річна жителька Одещини. Вона особисто підшукувала чоловіків, які хочуть уникнути мобілізації та виїхати з країни, але обмежені в такому праві. Зловмисниця пропонувала їм укласти шлюб із жінками з інвалідністю для перетину держкордону в статусі «супроводжуючої особи».

«Сваха» за 4500 $ обіцяла підшукати «наречених» із потрібною групою інвалідності. Таке «шлюбне агентство» функціювало по всій території України, пропонуючи жінкам з інвалідністю віком від 18 до 57 років заробити «легкі» гроші.

Організаторку злочинної схеми затримали на гарячому під час отримання коштів за одруження однієї з пар.

За результатами санкціонованих обшуків у домоволодіннях і транспортних засобах зловмисників було виявлено й вилучено оригінали та копії паспортних документів, свідоцтва про шлюб і розірвання шлюбу, шлюбні договори, посвідчення про інвалідність, висновки МСЕК та ВЛК про надання інвалідності.

Наразі організаторці «шлюбного агентства» та «дружині» з інвалідністю оголошено про підозру у вчиненні злочинну за ч. 3 ст. 332 ККУ.

Читати також