Рівне Медіа

На околиці Рівного хочуть збудувати три футбольних поля

На одній з двох найближчих сесіях Рівненської міської ради депутати можуть проголосувати за виділення землі на вулиці Костромській під будівництво тренувальної бази для ФК "Верес". Місто готове запропонувати футбольному клубу ділянку розміром 8 гектарів неподалік Пагорбу Слави.

Керівництво "Вересу" має намір там облаштувати три футбольних поля, адміністративні приміщення та парковку. Одне з полів буде штучне.

- Якщо це вдасться втілити, це буде шикарний варіант. Ми готові на другий день почати підготовчі роботи. Наше завдання побудувати два поля до осені. У нас є варіант зробити одне штучне поле, щоб тренуватися в холодну пору року. І одне натуральне поле, можливо, з підігрівом. Якщо міська рада прийме це рішення, ми швидко почнемо роботи, - заявив президент ФК "Верес" Іван Надєїн.

Минулого року "Верес" хотів будувати базу на вулиці Волинської Дивізії, однак попередня міська влада це питання не розглянула. Архітектор-урбаніст Дмитро Котляров зазначив, що варіант з ділянкою на "Північному" було б складніше вітлити через особливості рельєфу та безпосередню близкість до річки Устя. Тамтешні плавні також мають екологічну цінність для міста, адже стримують стічні води з прилеглих територій під часи значних опадів.

Підтримав ідею з будівництвому бази на Костромській і міський голова Рівного Олександр Третяк, однак остаточне рішення буде за депутатами.

На новій базі зможуть тренуватися та проводити матчі молодіжна та жіноча команда "Вересу". Орієнтовну вартість будівництва у клубі поки не називають, адже хочуть дочекатися остаточного рішення Рівнеради та виготовлення проектної документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шкода рівнян": шансів провести матч на "Авангарді" у 2021-му стає все менше

Читати також